Yesterday

Yesterday

Články

Adventura Yesterday Origins vás znovu vtělí do role nesmrtelného hrdiny

Zapáleným fanouškům adventur jistě v roce 2012 neušel zajímavý počin Yesterday, který se v listopadu pokračování. To nese název Yesterday Origins a vývojáři z Pendulo Studios vás vezmou na výlet časem společně s nesmrtelným hrdinou Johnem Yesterdayem. V pokračování jeho příběhu se má promítnout i vývoj samotného adventurního žánru, ve kterém se tvůrci pohybují už dvacet let.

Zítra vyjde nová adventura Yesterday od tvůrců Runaway

Minimálně na Steamu vyjde už zítra nová adventura od známého španělského týmu Pendulo,...

Nové obrázky z adventury Yesterday od tvůrců Runaway

Vývojáři ze studia Pendulo vydali nové screenshoty z adventury Yesterday, která si má zachovat grafický ráz předchozí série Runaway. Yesterday vás vezme do New Yorku, kde se začali ztrácet žebráci a policie z nich nachází pouze ohořelá těla. Souběžně s tím se některým lidem na dlaních zničehonic začaly objevovat jizvy ve tvaru písmena Y. Média ani policejní složky ničemu z toho nevěnují zvlášť velkou pozornost - narozdíl od dědice jedné charitativní organizace Henryho Whitea.

Y: The Case of John Yesterday - dojmy z hororového thrilleru

Herní vystava Gamescom 2011 byla bohatá na spoustu zajímavých her, nechyběly mezi nimi ani adventury. Právě na ně se zaměřil Petr Ticháček, poctivě je všechny oběhal, obhlédl a některé si i zahrál, aby vám mohl z každého jednotlivého titulu nabídnout své dojmy v rámci adventurního speciálu. Výpis všech článků, které v rámci speciálu vyšly, najdete za tímto odkazem, dnes se zaměříme na hororový thriller Y: The Case of John Yesterday od tvůrců série Runaway, který v německy hovořících zemích vyjde na jaře 2012 a následně pak v průběhu roku i ve zbytku Evropy.

Gamescom 2011 - horké adventurní novinky

Tak vám opravdu nevím. Před pár týdny jsem tady na Games v rámci seriálu historie adventur povídal, jak žánr postává na křižovatce, jak se mu právě láme chleba, a jak o něj vydavatelské domy postupně ztrácí zájem… A teď, po návratu z Kolína nad Rýnem, mám dojem, že už jsem hodně dlouho veřejně nenaplácal takové nesmysly. Na herní výstavu Gamescom jsem se rozhodl vyrazit na den. Na jediný den s tím, že si domluvím pět, šest schůzek, protože víc vystavovatelů tam s adventurami být přece nemůže. Zajistil jsem si dopravu zpět s odjezdem na večer prvního výstavního dne, a začal domlouvat schůzky. První, druhou, třetí, šestou, desátou, patnáctou… What the f…?
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
65/100
Datum recenze:
9. dubna 2012
Recenze