zavřít

Nové obrázky z adventury Yesterday od tvůrců Runaway

Windows

- Obrázky autor: levis Komentáře: 0

Vývojáři ze studia Pendulo vydali nové screenshoty z adventury Yesterday, která si má zachovat grafický ráz předchozí série Runaway. Yesterday vás vezme do New Yorku, kde se začali ztrácet žebráci a policie z nich nachází pouze ohořelá těla. Souběžně s tím se některým lidem na dlaních zničehonic začaly objevovat jizvy ve tvaru písmena Y. Média ani policejní složky ničemu z toho nevěnují zvlášť velkou pozornost - narozdíl od dědice jedné charitativní organizace Henryho Whitea.

White zaangažuje svého přítele Coopera a na vlastní pěst rozjedou vyšetřování, aby zjistili, kdo a proč se snaží ubližovat žebrákům. Kromě těchto dvou postav si ale v Yesterday zahrajete ještě za enigmatického Johna Yesterdaye, který přišel o paměť a do tohohle všeho prostě tak nějak spadnul. Yesterday vyjde v létě 2012 pro PC a první dojmy ze hry si můžete přečíst v tomto článku.

Tagy: adventura

Zdroje: Worthplaying

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.