World of Warplanes

World of Warplanes

Články

World of Warplanes dostává dva nové herní módy, letadla a mapy

Letadlová divize Wargamingu World of Warplanes se na podzim loňského roku díky velkému updatu 2.0 změnila v podstatně lepší hru. Ale od té doby jsme od ní nic moc neslyšeli. Teď se nicméně ozývá s dalším důležitým updatem, který do hry přidává dva nové módy, mapy a event se dvěma novými letadly.

World of Warplanes se po čtyřech letech s verzí 2.0 mění ve znatelně lepší hru

Když se řekne Wargaming, pravděpodobně si jako první vybavíte tanky. World of Tanks je bezpochyby stále největším tahounem společnosti, zatímco jí na záda dýchají dva mladší bratříčci World of Worships a World of Warplanes. Letadla jsou na tom ale nejhůř, co se počtu hráčů týče a vlastně i po stránce obsahu, který se za čtyři roky od spuštění nijak zásadně nezměnil. Wargaming se naštěstí nerozhodl hru nechat napospas osudu, ale již zítra ji aktualizuje dosud největším updatem, který ji dělá mnohem zábavnější.

Instruktážní video z World of Warplanes vyučuje týmovou spolupráci

Tvůrci World of Warplanes pokračuje v sérii instruktážních videí výukou možná toho nejdůležitějšího - týmovou spolupráci. Sami toho v boji zmůžete dost, ale teprve v dobře sehraném týmu můžete ovládnout virtuální nebesa. A pokud úplně přesně nevíte, jak se do týmových zápasů dostat, jaké letadlo zvolit nebo v jaké formaci či výšce létat, je nové video určené právě vám.

Wargaming.net slaví 100 milionů uživatelů ve World of Tanks a dalších titulech

Jestli chcete mít nějaké potvrzení, že je o vaši službu zájem, asi nic neposlouží lépe, než nápis „100 milionů uživatelů.“ Tím se nyní může chlubit původně běloruský free-to-play gigant Wargaming.net, který napříč tituly World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Tanks: Xbox 360 Edition a World of Warplanes nashromáždil sto milionů registrovaných účtů. Kromě toho, že se firma pochlubila touto překonanou metou, přidala i pár informací o zájmu o novější tituly a samozřejmě přihodila i oslavné a pořádně akční video.

Velký update přidal do World of Warplanes letadla i mapy a vylepšuje matchmaking

Práce na letecké akci World of Warplanes kvůli multiplayerové povaze hry nikdy neustanou a v pravidelných intervalech lze od Wargamingu čekat i nový obsah. V rámci aktuálního patche 1.4  tvůrci do hry přidali pětici nových letadel, dvě mapy a upravili matchmaking. A jakkoli to s patchem přímo nesouvisí, vydali i nový E3 trailer.

LEVEL 241 vzdává hold Elder Scrolls a rozdává Mount & Blade: Warband

Na stáncích, v supermarketech, na čerpacích stanicích, na nádražích, v herních obchodech JRC a Brloh, ale i v digitálních prodejnách Publero a Floowie. Tam všude už v tuto chvíli seženete za 99 korun, respektive 79 korun v e-verzi, nový LEVEL 241 s rudou obálkou, ve kterém si přečtete o sérii The Elder Scrolls a plnou hrou v podobě středověkého RPG Mount & Blade: Warband...

Bleskovky

  • 8. 7. 2020 - Pagan Online nepůjde měsíc koupit, poté přijde o multiplayer

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
69/100
Datum recenze:
27. listopadu 2013
Recenze