Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order

Články

Další deskovkou podle slavné videohry je nácky vraždící Wolfenstein

Tak se nám urodila další stolní hra podle videohry. Už to pomalu začíná vypadat, že snad neexistuje herní žánr, který by nešlo převést do stolní podoby. Po Dark Souls, Falloutu, Jetpack Joyride, Cities Skylines, Crusader Kings a stovkách dalších se konečně dostalo i na věhlasného B.J. Blazkowicze, který si to s vítěznými nacisty rozdá v plastové podobě.

GOG nabízí za pár korun nové i staré pecky od Bethesdy

Do nové hry od Bethesdy zbývá pouhý měsíc. Doom Eternal vyjde 20. března, tak proč si do té doby nepřipomenout některé z jeho starších předchůdců, když jsou zrovna na GOGu za pár šupů? Stejným způsobem můžete zavzpomínat na další ikonické série studia a mezi kousky, kterým táhne na 20, ale i 30 let, se najde i pár z poslední dekády.

Rekapitulace: Sledujte skoro čtyři desítky let pobíjení nacistů v sérii Wolfenstein

Jen málokterý herní titul se může honosit takovým respektem jako Wolfenstein. Tohle jméno stačí zmínit a všichni přikyvují hlavou, že to je jedna z „těch“ her, které se zapsaly do obecné herní historie a nejspíš i té jejich, osobní. Ať už pobíhali po chodbách ve Wolfenstein 3D nebo se řezali s nemrtvým Jindřichem Ptáčníkem v Return to Castle Wolfenstein, „Wolf“ je prostě pojem. Jak šel čas od spartánských 2D začátků se můžete podívat v Rekapitulaci, kterou připravil Honza Vondrášek.

Začal letní výprodej na Steamu - co (by) si koupila redakce Games.cz

Letní slevy na GOGu skončily, podobné cenové šílenství začalo na Steamu. V průběhu následujících dní jsou k mání všechny možné tituly s různě velkou slevou oproti ceně normální. A protože nejsme jiní než vy, máme také seznam her, které bychom asi za plnou cenu minuli, ale ve slevě jen těžko odoláme. Proto jsme dali dohromady redakční tipy na hry, které by vás mohly v probíhající letním výprodeji na Steamu zajímat.

Bleskovky

  • 24. 9. 2015 - Dabérka Anya Oliwa prořekla vývoj pokračování hry Wolfenstein: The New Order.

  • 25. 7. 2014 - Cliff Bleszinski: Wolfenstein: The New Order je jednou z nejlepších FPS od vydání Half-Life 2.

  • 17. 6. 2014 - Britský žebříček prodejnosti 24. týdne roku 2014: 1. Watch Dogs, 2. 2014 FIFA World Cup Brazil, 3. Wolfenstein: The New Order.

  • 4. 6. 2014 - Britský žebříček prodejnosti 22. týdne roku 2014: 1. Watch Dogs, 2. Mario Kart 8, 3. Wolfenstein: The New Order.

  • 24. 5. 2014 - Obrazem: Grafické porovnání mezi Wolfenstein: The New Order pro nové a starší konzole.

  • 24. 5. 2014 - Ukázka z knihy The Art of Wolfenstein: The New Order. (thx Keyz)

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
20. května 2014
Recenze