Warhammer: The End Times - Vermintide

Warhammer: The End Times - Vermintide

Články

Humble Bundle nabízí naditý adventní kalendář s hrami

Nač vylupovat každý den čokoládu z okýnka, které vždycky zdánlivě chybí, když si můžete přidat novou hru na Steam? Král výhodných balíčků Humble Bundle si i letos připravil adventní kalendář s desítkami her a jejich doplňků. A veškerý výdělek jde jen a pouze na charitu.

Prosincové nadílce Games with Gold vévodí kooperativní Warhammer: Vermintide

Microsoft si do pravidelně se obměňující nabídky „bezplatných“ her v programu Games with Gold připravil na prosinec docela pestrou vánoční nadílku. Hardcore online akce, adventura, nebo pohybová stylovka ideální pro Kinect můžou uspokojit docela široké spektrum hráčů.

Přišel čas vyprášit krysám kožíšek v DLC Stromdorf pro Warhammer Vermintide

Od vydání Warhammer: The End Times – Vermitide uplynul už rok a půl, ale vývojáři ze studia Fat Shark nepřestávají s vydáváním nového obsahu. Dnes kupříkladu vychází DLC, které nese název města Stormdorf, v němž se i budou odehrávat bitvy kvarteta hráčů proti hordám zákeřných, krvežíznivých a po desítkách umírajících Skavenů.

Nové rozšíření pro Warhammer: Vermintide vás zavede do trpasličí pevnosti Karak Azgaraz

Stejně jako odmítají definitivně zemřít hlavní hrdinové návykové kooperační akce Warhammer: The End Times – Vermintide, i samotná hra a její vývojáři odmítají podlehnout zubu času. Výsledkem jsou nová a nová rozšíření, přičemž to nejbližší vás zavede do trpasličí pevnosti Karak Azgaraz, která i datadisku dala jméno. Celkem zde najdete trojici map, na nichž se budete muset opět vypořádat se zástupy myších kožíšků… skavenů.

Skaveni se chystají na konzole, v říjnu zde vyjde Warhammer: The End Times – Vermintide

Dlouho před vydáním kooperativní akce Warhammer: The End Times – Vermintide na PC vývojáři ze studia Fatshark oznámili, že hra se chystá i na konzole, přesněji Xbox One a PlayStation 4. Popravdě řečeno ale málokdo tušil, že se bude na konzolovou verzi čekat tak dlouho. Na PC vyšla Vermintide 23. října 2015 a na konzolích se tak stane prakticky o rok později – 4. října 2016.