Warhammer Online: Wrath of Heroes

Warhammer Online: Wrath of Heroes

Články

EA zavírá Mythic Entertainment, tvůrce Dark Age of Camelot a Warhammer Online

Studio Mythic Entertainment by si podle mnohých za zprznění legendárního Dungeon Keepera nezasloužilo nic pěkného, ale zrušení Mythicu určitě nikdo nepřál. Už jen kvůli výraznému odkazuv podobě her, který po sobě studio zanechalo. Bohužel však EA oficiálně potvrdila, že studio založené v roce 1995 skutečně zavírá.

Warhammer Online: WoH končí, War Z se vrací na Steam

Dva velmi rozdílné příběhy a dva rozdílné konce. I když, u druhého případu právě o ten konec nejde. Nejprve k tomu smutnějšímu (nebo je smutné oboje?). Pamatujete si free-to-play arénovou multiplayerovku Warhammer Online: Wrath of Heroes? No, my už skoro také ne. A teď už si ji nezapamatujete, protože tvůrčí tým oznámil ukončení provozu. Hra byla před měsícem spuštěna v betě a ačkoliv jsem ji nehrál, podle trailerů nevypadala úplně marně. Taková ideální oddechová hra.

Ohnivá hrdinka z Warhammer: Wrath of Heroes

BioWare vydali nové video z hraní free-to-play PvP akce Warhammer: Wrath of Heroes, které...

GamesCom 2011 začal zhurta, ve znamení PS3 a Battlefieldu

Všechny herní výstavy mají jedno společné - oznámeno je toho na nich tolik, že normální člověk nemá žádnou šanci všechny vydávané informace vstřebat. Desítky článků, desítky videí, stovky obrázků, řada nově oznámených her... Není divu, že v takovém návalu většina čtenářů mine zprávy, které by je za normálních okolností zajímaly. A přestože GamesCom nebývá novinkami tak nacpaný, jako je například americká E3, rozhodli jsme se každý z jeho počátečních dnů (až do čtvrtka) shrnovat v článcích, upozorňujících na to nejlepší, co výstava vyprodukovala.