Warhammer: Mark of Chaos

Warhammer: Mark of Chaos

Články

Kultovní strategie Warhammer: Mark of Chaos se vrací na GOG

Polský GOG nás pravidelně zásobuje resuscitovanými staršími tituly, které se často doposud digitálně neobjevily nikde jinde. To je i případ realtimové strategie Warhammer: Mark of Chaos, kterou jste si doteď mohli opatřit pouze z původního cédéčka z roku 2006. V obchodě pro všechny retrofily se objevuje včetně datadisku Battle March, všechny ostatní Warhammery tam navíc pořídíte s příjemnou slevou.

RTS Warhammer: Mark of Chaos hotova

Před deseti dny jsme tu měli v souvislosti s tímto titulem přehlídku trpaslíků, dnes je tu informace, že se real-time strategii Warhammer: Mark of Chaos konečně podařilo dokončit.

Warhammer: Mark of Chaos - přehlídka trpaslíků

Spolu s novými ukázkami dnes společnosti NAMCO Bandai Games a Deep Silver také vypustily podrobnosti o jedné z nejstarších ras ve světě Warhammeru - o trpaslících, kteří nebudou pochopitelně chybět ani v připravované real-time strategii Warhammer: Mark of Chaos.

Do boje s Warhammer: Mark of Chaos

Máte rádi strategie, ale nudí vás ta část se shromažďováním surovin? Pak si počkejte na hru Warhammer: Mark of Chaos, ze které vám dnes nabízíme čtveřici nových ukázek.

Warhammer: Mark of Chaos média

Po pátečním Warhammer Online tu dnes máme zmínku o další hře z fantasy světa Warhammeru.

Líté boje ve Warhammer: Mark of Chaos

Warhammer: Mark of Chaos, vyvíjená týmem Black Hole Games, je další hrou zasazenou do populárního fantasy světa Warhammeru.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
27. listopadu 2006
Recenze