zavřít

Warhammer: Mark of Chaos média

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po pátečním Warhammer Online tu dnes máme zmínku o další hře z fantasy světa Warhammeru.

Tentokrát se jedná o real-time strategii nazvanou Warhammer: Mark of Chaos. Její vydání naplánovala společnost Namco na letošní podzim. Ale proč o této hře dnes píšeme? Do naší galerie přibyla po delší době totiž sada nových screenshotů, které byste si neměli v případě, že na tento titul disponující dynamickou kooperativní kampaní a širokou kolekcí multiplayerových módů čekáte, nechat ujít. Stejně tak je venku in-game video (20 MB, DivX) ze souvislého hraní, v jehož dvou minutách spatříte bitvu různých skupin jednotek na poli poblíž vesnických stavení. Nelze si přitom nevšimnout mrtvých jednotek odlétajících vysoko do výšky.


Warhammer: Mark of Chaos soustřeďuje veškerou svou pozornost na boje a válčení. Na výběr budete mít ze čtyř plně hratelných stran - Empire, Chaos, Skaven a High Elves. Dále se ve hře vyskytnou ještě další (ovladatelné, ale nehratelné) rasy - Orcs, Dwarfs, Vampire Counts a Goblins. Vše má být navrženo tak, abyste se mohli plně věnovat bitvám, které budou dosahovat ohromných měřítek. Ve svůj prospěch můžete využít i prostředí, a nejde přitom pouze o různé věci, které do něj budete moci umístit, ale také o samotný terén. Důležitými elementy vaší armády budou hrdinové a jednotky šampiónů, které se budou schopny učit novým taktikám, schopnostem a budou umět vést větší formace.
zdroj: Gamershell

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.