zavřít

Trailerů pro Red Dead Redemption II není nikdy dost

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Tak co dřív? Red Dead Redemption II, Death Stranding, Need for Speed, nebo snad Planet Zoo? Všechny tyto hry vezmou příští týden útokem, a i když Red Dead není žádnou novinkou, její počítačová verze je velkou událostí. A protože vychází už 5. listopadu, dostáváme launch trailer.

O Red Dead Redemption II dávno zaznělo první i poslední, takže se v klidu podívejte na trailer. Jen připomínám, že si hru už můžete předobjednat a rovnou i začít předběžně stahovat z launcheru Rockstaru.

Pokud vám tento launcher nevoní, můžete po předobjednávce sáhnout do Epic Games Storu, ale pokud ani ten vám není po chuti, musíte počkat do prosince, kdy se hra dostane na Steam. Ostatní obchody jako HumbleStore vás stejně pošlou k Epicu...

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.