zavřít

GamesPlay - hrajeme největší pecku roku Red Dead Redemption II

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Red Dead Redemption II je všechno jen ne obyčejná. Je absolutně špičková, bohatá a bezprecedentní. Těžko vám ji tak v celé její šíři představíme v jednom jediném videu, a tak bude dnešní GamesPlay jen první z několika. Bez spoilerů se podíváme na úvodní část hry, kdy sice přeskočíme úplný začátek, ale moc daleko se ještě neposuneme.

Podíváme se, jak funguje lov zvěře, jak na vás reaguje otevřený svět, jak se to hraje v pohledu ze třetí i první osoby a splníme si i několik misí. Hlavně budeme ale “hrát na přání”, takže se nebojte ptát na všechno co vás zajímá a pokud to bude v našich silách, ukážeme vám to.

Hrajete už Red Dead Redemption II i vy? Podělte se s námi o vaše první dojmy v chatu během živého vysílání na YouTube. A jestli jste ji ještě nečetli, tady najdete první a jedinou českou recenzi na hru. Ujít si nenechte ani krátký obrázkový článek s několika hezkými momentkami.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.