Red Dead Redemption II
Věková dostupnost

Red Dead Redemption II

Články

Hry, které jednoho dne chceme dohrát

Práskáme na sebe své největší herní resty

Take-Two vydělává na mikrotransakcích víc než na čemkoliv jiném. Řádově desítky miliard ročně

Hovory s investory za určitá období fiskálního roku jsou výborným zdrojem zajímavých čísel a poznatků. Takový hovor nedávno uskutečnilo vydavatelství Take-Two a už z něj prosákly na povrch zajímavé informace jako 7 milionů prodaných kusů Mafie III a 93 titulů ve vývoji rozplánovaných na následujících pět let. Teď se přidává výše zisků tohoto molochu, informace o mikrotransakcích a čísla prodejů dalších her. Včetně druhé nejprodávanější hry na světě.

Assassin’s Creed Odyssey v dosud největší slevě a další zajímavé akce obchodu Green Man Gaming

Herní obchod Green Man Gaming slaví své desáté narozeniny štědrou nabídkou slev, ke kterým navíc rozdává náhodné hry zdarma. Za zajímavé částky se dostanete ke hrám jako Assassin’s Creed Odyssey, Borderlands 3, Anno 1800, XCOM: Chimera Squad, Stellaris a spoustě dalších.

Obří úlovek. Předplatné Xbox Game Pass nabídne Red Dead Redemption II

Fantastické Red Dead Redemption II letos v říjnu oslaví své druhé narozeniny (tedy jen v případě konzolí) a už jsme tuto opěvovanou hru několikrát viděli v zajímavých slevách. Teď se ale blíží nabídka, která se neodmítá, byť je limitovaná na jedinou platformu.

Rockstar ustupuje od přesčasové firemní kultury. Nové GTA hned tak nečekejte

Kolem vývojářského studia Rockstar koluje nejedna kontroverze. Reakce nevzbuzují pouze jeho hry, které se neštítí politické satiry či odvážných scén, ale i kultura uvnitř samotné firmy. Ta podle některých zdrojů kupříkladu neodvádí daně a podle rok a půl starých zpráv v ní panují špatné pracovní podmínky. Jak se situace změnila po vydání Red Dead Redemption 2? A kdy Rockstar vydá něco nového?

Red Dead Redemption II a Animal Crossing: V čem jsou si nesmírně podobné?

V jedné hře jste charismatický desperát sedlající statného oře, který kvůli hrsti drobáků neváhá přepadávat dostavníky a bankovní instituce, prolévání krve mu není cizí a lahvinkou rumu rozhodně nepohrdne. Ve druhé jste ten nejpracovitější chatař exotického ostrova, který se od rána do večera honí za motýly a hraje si na archeologa i zahradního architektura. Red Dead Redemption II a Animal Crossing: New Horizons nemají na první pohled nic společného, ale v jednom ohledu jsou si velice, velice podobné.

Bleskovky

  • 17. 6. 11:13 - Rockstar z Red Dead Online odstraňuje členy Ku-klux-klanu

  • 14. 5. 13:00 - Na PlayStation Store startuje další kolo zajímavých slev, třeba Red Dead Redemption 2 teď pořídíte za necelých 800 Kč.

  • 23. 4. 15:00 - Do předplatného Xbox Game Pass přibude 7. května Red Dead Redemption 2.

  • 1. 4. 17:00 - Rockstar dá 5 % výnosů z mikrotransakcí za duben a květěn v GTA Online a RDR Online na boj s koronavirem.

  • 28. 11. 2019 - Red Dead Redemption 2 dorazí na Steam 5. prosince, možná dokonce i se zabudovaným editorem videí.

  • 20. 11. 2019 - Red Dead Redemption 2 se na PC dočkalo velkého patche, měl by opravit většinu problémů s padáním hry i stutteringem.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
97/100
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
25. listopadu 2019
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Datum recenze:
25. října 2018
Recenze