zavřít

Launch trailer na Red Dead Redemption 2 je krátký, instalace bude dlouhá

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Rockstar Games už toho z Red Dead Redemption 2 ukázali dost a teď vlastně zbývá ukázat jediné, tedy hru samotnou, ať už v krabičce nebo na vašem disku. Odpovídá tomu i nový trailer, který není nijak dlouhý, ale má dobré tempo, podtrhuje příběhovou stránku hry a primárně slouží jako připomenutí, že za týden zmizíte na čas z života lidí kolem vás.

Co se týče toho, kdy se hra objeví na vašem disku, můžete se dočkat dřív, byť si ji ještě nespustíte. Zítra v šest hodin ráno totiž naskočí preload hry, takže pokud už ji máte koupenou, nemusíte čekat na její stažení až na příští pátek, kdy hra vychází na PS4 a Xbox One.

A k tomuto kroku bude důvod, protože na Xbox One bude mít digitální i fyzická verze hry 109 GB a na PS4 má fyzická 99 GB a digitální se vyhoupne na úctyhodných 149 GB. Takže náskok se vyplatí, pokud chcete začít hrát hned v pátek. Důvodem může být jak odlišný Day One patch, tak asi především unikátní obsah, který bude mít na konzoli od Sony měsíční exkluzivitu.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: tisková zpráva,IGN

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.