Rockstar odhalil přednosti a nároky PC verze Red Dead Redemption II
zdroj: Archiv

Rockstar odhalil přednosti a nároky PC verze Red Dead Redemption II

10. 10. 2019 10:03 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Snad žádná konzolová hra nebyla vystavena tolika modlitbám za počítačovou verzi, jako tomu bylo v případě Red Dead Redemption II. Před týdnem jsme se konečně dočkali oficiálního oznámení, které se ale jen okrajově zmínilo o dodatečném obsahu a technických výhodách PC verze. Teď už přesně víme, co od portu čekat.

Pokud vás technické vymoženosti PC verze Red Dead Redemption II nezajímají, tak klidně přeskočte následující dva odstavce k informacím o obsahových novinkách, předobjednávkách nebo ještě níže k hardwarovým nárokům a nezapomeňte mrknout do galerie, kde je osm nových obrázků přímo z PC verze.

Pokud vám doma vrní nablýskaný počítač s výkonem, před kterým bledne závistí třeba Xbox One X, pak se těšte na pořádnou porci snímků za vteřinu, podporu HDR, zobrazení ve 4K a víc (že by se v Rockstaru už chystali na novou generaci konzolí?) a celou tuhle nádheru si užijete jak na širokoúhlých obrazovkách, tak na víc monitorech současně.

Co se grafických vychytávek týče, hra bude jednoduše hezčí. Ostřejší stíny, lepší odlesky, kvalitnější stopy ve sněhu, teselovaná textura stromů a lepší textury trav a srstí zvířat, zvýšená vzdálenost vykreslování pro lepší navigaci v krajině a lepší globální nasvícení a ambientní okluze pro ještě krásnější cyklus dne a noci.

zdroj: Archiv

Novinky po stránce obsahu v příběhovém módu sice nejsou nikterak zásadní, ale je jich docela dost. Tři nové mise lovců odměn, dvě nové skrýše gangů, dvě mapy s pokladem, jedna mise se sbíráním bylinek, několik zbraní, koní a tretek.

Red Dead Redemption II můžete odteď do 22. října předobjednávat exkluzivně v launcheru Rockstaru, kde zároveň dostanete dvě starší hry studia dle vašeho výběru (z omezeného seznamu), další předobjednávkové bonusy a slevu 20 eur na vyšší edice hry (speciální za 1 499, ultimátní za 1 899). Od 23. října se předobjednávky spustí i v ostatních obchodech a hra konečně vyjde 5. listopadu.

Kompletní výpis předobjednávkových bonusů a nového obsahu PC verze naleznete zde. A ještě se můžete těšit na oficiální trailer, který poběží ve 4K při 60 FPS. Níže už hardwarové nároky.

RDR2 předobjednávka zdroj: Archiv

Minimální HW:

OS: Windows 7 - Service Pack 1 (6.1.7601)
Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Paměť: 8GB
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB 
Volné místo: 150GB
Zvuková karta: DirectX kompatibilní

Doporučený HW:

OS: Windows 10 - April 2018 Update (v1803)
Procesor:  Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X 
Paměť:  12GB
Grafická karta:  Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
Volné místo:  150GB
Zvuková karta:  DirectX kompatibilní

Nejnovější články