zavřít

Naznačují zombíci v Red Dead Online příchod Undead Nightmare 2?

PlayStation 4 Xbox One

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Hry od Rockstaru jsou zpravidla zasazené do poměrně realistických světů, kterým se ale občas nevyhnou nějaké ty nadpřirozené jevy. Ufo, yetti nebo třeba zombíci si proklestili cestu nejen do série Grand Theft Auto, nevyhnuli se ani prvnímu Red Dead Redemption v podobě samostatně hratelného datadisku Undead Nightmare. Schyluje se k soumraku mrtvých i ve dvojce?

Příchod zombíků do světa Red Dead Online naznačuje jejich náhodný výskyt v bažinatých oblastech mapy, zatím ale nevíme, jestli jde o přípravy na nadcházející Halloween, nebo o náznak možného pokračování dodatku pro první Red Dead Redemption. Oživlé mrtvoly se svítícíma očima a nezdravým zbarvením pleti zdokumentoval třeba YouTuber MrBossFTW:

Rockstar v posledních letech singleplayerovým rozšířením zrovna dvakrát neholduje. GTA V se bez nich obešlo úplně, jeho multiplayerový svět naproti tomu jen vzkvétá. V případné Undead Nightmare 2 tedy příliš nedoufejte, spíš si do Red Dead Online nachystejte pořádný halloweenský kostým.

Někteří hráči dokonce soudí, že by mohlo jít jen o chybu, jako když nedávno z nebe padali mrtví koně. Ti se však neshlukovali v bažinách, které k nemrtvým tak nějak líp ladí. Na nějaké konkrétní soudy je tedy ještě brzo, situaci zombíků v Armadillu ale můžete klidně jít monitorovat na vlastní pěst.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ zombíci Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.