Tropico 6
Věková dostupnost

Tropico 6

Články

El Presidente z Tropico 6 si vás zítra žádá na koberečku

Diktátor nejmenovaných ostrovů už další odklad nenařídil a Tropicu 6 tak nic nebrání ve vydání na počítačích. Už zítra se vtělíte do role muže s výrazným přízvukem, který povede svůj lid, přesněji řečeno sebe samotného k blahodárnému životu.

El Presidente vás svolává do bety Tropico 6

Občané! Na otestování despotické vlády v banánové republice máte pouhé dva dny, takže pokud se na Tropico 6 chcete vrhnout ještě před vydáním, neotálejte ani minutu. Pakliže si ovšem hru předobjednáte, budete si moct užívat uzavřené bety až do samotného vydání, a to se vyplatí, vážení přátelé. Pokud vás vedení totalitního režimu láká, samozřejmě.

Tropico 6 se odkládá o dva měsíce

Původně jste se mohli již pošesté stát diktátorem 25. ledna, ale tvůrci potřebují víc času na doladění hry. Leden se tak stává ještě chudším herním měsícem a pověstným klidem před únorovou bouří. Té se ale Tropico 6 nezúčastní. Počkáte si ještě o něco déle.

El Presidente si žádá vaši účast v betě Tropico 6. Ale zadarmo to nebude

Tropico 6 nám sice odložili až na leden příštího roku, ale nedočkaví zájemci mohou rozjet vlastní diktátorskou vládu mnohem dřív. Vlastně už klidně teď díky uzavřené betě. Ať už bylo důvodem k odkladu cokoliv, zjevně je potřeba prohnat to větším počtem betatesterů, kteří jsou zároveň ochotni zaplatit nemalou cenu. Do bety se totiž dostanete až po provedení předobjednávky.

Banánové republiky se v Tropico 6 ujmete až v lednu

Přestože vývojáři z Limbic Entertainment plní pětiletý plán na 120 %, Tropico 6 se dočkalo odkladu a letos už vyjít nestihne. Jako drobná náplast snad poslouží nově vydaný trailer, který vám představí zákulisí řízení nejmenované banánové republiky. Coby El Presidente si třeba postavíte tu nejhonosnější haciendu, kde pak můžete mučit nevinné občany.

Bleskovky

  • 23. 4. 2020 - Nové DLC pro Tropico 6 umožní vašemu diktátorovi ovládnout sociální sítě, podívejte se na jeho launch trailer.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
5. dubna 2019
Recenze