Sérii Tropico včetně posledního dílu s dodatky můžete mít díky bundlu za pár šupů
zdroj: Foto: Kalypso Media

Sérii Tropico včetně posledního dílu s dodatky můžete mít díky bundlu za pár šupů

23. 9. 2021 13:24 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Humble Bundle u příležitosti letošního 20. výročí série Tropico, které technicky připadá na 21. duben, přichystal až překvapivě výhodný bundle. Tropico 20th Annivesary Bundle obsahuje většinu dílů série spolu s většinou jejich DLC, poslední díl nevyjímaje.

Součástí bundlu je Tropico 3 ve zlaté edici, Tropico 4 ve sběratelském balíčku, Tropico 5 v kompletní kolekci a konečně nejnovější Tropico 6 v edici El Prez. Samotná edice El Prez není ničím zázračným – dostanete akorát jiný vzhled paláce, jezírko a obleček.

Nicméně součástí bundlu jsou i všechna dosud vydaná DLC pro Tropico 6 vyjma posledního Festivalu. Znamená to mnoho nových misí, scénářovou kampaň, spoustu dalších dekorací, budov, vašich nových vlastností, ale i systémů, jakými jsou například korupce, sociální média a fluktuující cena zboží.

Vše výše zmíněné může být vaše za zhruba 260 korun, tedy za částku vyšší, než je průměrná cena utracená ostatními za tento bundle. Jen pro srovnání, samotné Tropico 6 v obyčejné edici je momentálně na Steamu za tisícovku a každé jeho rozšíření od 250 do 380 korun. A to se, El Presidente, vážně vyplatí.

Nejnovější články