Transformers: Fall of Cybertron
Věková dostupnost

Transformers: Fall of Cybertron

Články

Do Hradce Králové míří vážně pojatý koncert herní hudby Game Over

Koncerty videoherní hudby u nás nejsou bohužel tak časté, jak by mohly být. Ano, nedávno jsme tu měli světovou show Video Games Live, ale jak Aleš trefně podotkl, byla to spíš show, než regulérní koncert. Teď se ale blýská na lepší časy, nebo minimálně na jednu lepší akci. Pokud vyhledáváte spíše tradičněji pojatý koncert, mohla by vás zajímat akce Game Over, která se uskuteční v Hradci Králové už 6. října.

Sledujte finální trailer na Transformers: Fall of Cybertron

Zabijte mě, mučte mě, odsuďte mě, ale každý další trailer na Transformers: Fall of Cybertron mě utvrzuje v tom, že tvůrci z High Moon Studios se s každým dalším dílem své Transformers mini trilogie zlepšují, a tento třetí bude opravdu stát za zahrání. Jasně, z mé strany je dojem postavený kompletně jen na trailerech a dojmech hráčů nebo kolegů novinářů, protože ani konzolové demo jsem nehrál, ale nemůžu si pomoci, je to dojem neodbytný. A níže připíchnutý trailer ho jenom podporuje.

Activision nechce odfláknout PC verzi Transformerů

Netroufnu si ani odhadnout, jak vysoké je mezi PC hráči očekávání vůči Transformers: Fall of Cybertron, ale možná že jej následující informace o specificích PC verze trošku pozvednou. Redakce webu GameSpy totiž vyslala do Activision zvídavé dotazy ohledně PC verze hry, která byla potvrzena na letošní E3 a dostalo se jí poměrně uspokojivé odpovědi. Zatím jsou to sice sliby, ale pořád je lepší vědět, že je PC verzi věnována nějaká péče, než kdyby mělo jít o přímý port z konzolí, potažmo kdyby PC verze vůbec neměla vyjít.

Obrovský Metroplex na videu z Transformers: Fall of Cybertron

Vývojáři ze studia High Moon od začátku tvrdí, že chtějí chystanému titulu Transformers:...

První trailer na Transformers: Fall of Cybertron hřmí kovem

Zapomeňte na Zemi s jejími křehkými obyvateli, kteří se umí složit maximálně do podoby...

Transformers: Fall of Cybertron brnká na city hudbou

Mohla z toho být obyčejná licencovaná videohra. Šikulové z High Moon Studios se však vzbouřili proti trendu nudných videoherních adaptací filmových a jiných námětů a po nedopečeném, ale slibném Transformers: War for Cybetron, přišli s kvalitním titulem Dark of the Moon (podle filmu) a nyní chystají Fall of Cybetron. Třetí díl završí videoherní miniságu ve velkolepém stylu, konkrétně v podobě boje o existenci Autobotů, respektive jejich setrvání na planetě Cybetron. Boj je to sice předem prohraný, ale jsou tu i jiné scenáristické a herní závazky.

Bleskovky

  • 13. 5. 2020 - Activision potichu vypnul servery pro multiplayer Transformers: Fall of Cybetron.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
17. září 2012
Recenze