zavřít

Sledujte finální trailer na Transformers: Fall of Cybertron

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Zabijte mě, mučte mě, odsuďte mě, ale každý další trailer na Transformers: Fall of Cybertron mě utvrzuje v tom, že tvůrci z High Moon Studios se s každým dalším dílem své Transformers mini trilogie zlepšují, a tento třetí bude opravdu stát za zahrání. Jasně, z mé strany je dojem postavený kompletně jen na trailerech a dojmech hráčů nebo kolegů novinářů, protože ani konzolové demo jsem nehrál, ale nemůžu si pomoci, je to dojem neodbytný. A níže připíchnutý trailer ho jenom podporuje.

Hra vychází za pár dní na konzolích i PC a právě na konto PC portu je třeba dodat, že tentokrát by neměl být narychlo spíchnutou parodií na hru, ale svébytným kusem softwaru. Zajistit by to měl, na tvorbu PC verze najatý, tým Mercenary Technology, jehož zástupce specifika počítačové verze nedávno vyjmenoval v tomto článku. Co ale konkrétně mé oslnění Transformers: Fall of Cybertron pro vás čtenáře znamená? Že vám nabídneme recenzi PC verze hned, jak se k ní dostaneme, což bohužel s ohledem na spolehlivost tuzemského distributora her od Activision nebude úplně jednoduché…

 

Tagy: komiks akční sci-fi filmová hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.