Tony Hawk’s Pro Skater 5

Tony Hawk’s Pro Skater 5

Články

Velký patch se snaží opravit nepovedeného Tony Hawk's Pro Skater 5

Tony Hawk's Pro Skater 5 dostal dlouho potřebný update, který hru povyšuje na verzi 1.03, má skoro 8 GB a upravuje snad každou část hry. THPS5 totiž nevyšel ve zrovna dobrém stavu a hra to schytala jak od kritiků, tak od hráčů. Nový update se ale nesoustředí jen na opravy chyb a toho co se nestihlo, přidává například i dvě nové úrovně: Underground a Wild West.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 v novém traileru ukazuje záběry z hraní

Tony Hawk’s Pro Skater 5 zamíří tento podzim na konzole nové i staré generace. Aktuální příspěvek na oficiálním PlayStation blogu se věnuje online funkcím hry a blíže přibližuje to, co nás čeká a vedle toho mámě rovněž také možnost zhlédnout vůbec první gameplay trailer. Ten ukazuje nejen grafickou podobu hry a jak se tato svižná akce pohybuje, ale představuje také ukázku soundtracku – Black Sap Scriptures od kapely Plague Vendor je prý reprezentativním vzorkem toho, co plná verze hry nabídne.

Tony Hawk's Pro Skater 5 přidává ke staré formulce několik novot

Stará láska nerezaví a tak i když se Activision za ty roky pokoušel o spoustu různých přístupů k sérii Tony Hawk, fanoušci se vždycky nostalgicky vrátí k první čtveřici s názvem Tony Hawk's Pro Skater. Nedávno oznámený pátý díl vyjde ještě letos a tvůrci ze studia Robomodo tvrdí, že pro fanoušky starých her mají přesně to, co od THPS čekají. Jen k tomu přidali pár aktuálních novot.

Fight Club #227 HD: Assassin's Skate

Moderátora Pavla Dobrovského a šéfredaktora Games.cz Petra Poláčka doplnilo ve Fight Clubu 227 zrzavé duo Grygar-Olejník a celá čtveřice se společně vrhla na rozebrání všeho, co v uplynulém týdnu hýbalo světem videoher. Nemohli se tedy vyhnout prvním záběrům z Assassin's Creed Syndicate, které vzbudily mezi hráči bouřlivou debatu o budoucnosti série. 

Tony Hawk’s Pro Skater 5 vyjde ještě letos pro staré i nové konzole

Přípravy na oznámení nové hry v sérii Tony Hawk’s Pro Skater se Activision nepodařilo ani trochu utajit, takže už od začátku dubna se fanoušci třesou napětím, kdy přijde den D. A i kdyby jim to bylo jedno, tak mají smůlu, den D dnes stejně nastal. Tony Hawk’s Pro Skater 5 vyjde ještě letos na PS4, PS3, X360 a Xbox One a soudě dle základních informací je cílem tvůrců zavděčit se fanouškům hratelností ve stylu klasických dílů, jen v moderní grafice a s několika vylepšeními.

Tony Hawk 5 by měla známou skateboardovou sérii vrátit zpět ke kořenům

Chystaná Tony Hawk hra na oficiální představení stále čeká, díky malému omylu ale přibyl další kousek do celkové skládačky. Na fotce (v článku), kterou její majitel ze svých sociálních sítí hned stáhl, bylo jasně viditelné logo Tony Hawk 5. Podporuje to předchozí vyjádření Tonyho Hawka, který už v minulosti lákal fanoušky starých Tony Hawk's Pro Skater na nový konzolový titul.

Bleskovky

  • 20. 11. 2015 - Připravovaný update pro Tony Hawk's Pro Skater 5 nabídne kromě samotného vylepšení i nový obsah (včetně levelů a postav).

  • 22. 10. 2015 - 286. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Destiny: The Taken King (9/10), nejhůře dopadl titul Tony Hawk’s Pro Skater 5(2/10).

  • 21. 10. 2015 - Tony Hawk's Pro Skater 5 vyjde na PS3 a X360 až v 1. polovině příštího roku.

  • 9. 10. 2015 - Připravovaný patch pro Tony Hawk's Pro Skater 5 nabídne kromě oprav také nový obsah.

  • 24. 9. 2015 - Video: Záběry z multiplayerové části hry Tony Hawk's Pro Skater 5 nevypadají po grafické stránce nejúchvatněji.

  • 27. 8. 2015 - Digitální Xbox One verze Tony Hawk's Pro Skater 5 zabere na pevném disku pouze 7,8 GB.