Thief

Thief

Články

Prosincová nabídka bezplatných konzolových her: King's Quest, Van Helsing, Flashpoint, Thief...

Sony i Microsoft v uplynulých dnech vytáhly své poslední bezplatné trumfy pro letošní rok. Řeč je o zdarma dostupných hrách v rámci placených služeb PlayStation Plus a Xbox Live Gold. Na obou stranách jsou k nalezení hry různých žánrů a to pro všechny podporované platformy. A jakkoliv Sony vybrala zajímavé kousky, Microsoft má tentokrát možná o něco navrch.

PlayStation VR je nový název pro virtuální realitu Project Morpheus od Sony

Zapomeňte na Project Morpheus a zapamatujte si PlayStation VR. Zatímco Project Morpheus bylo kódové označení pro testovací verzi virtuální reality od Sony, PlayStation VR je už oficiální název budoucího produktu, určeného pro koncové uživatele a zákazníky. Jestliže tedy budete chtít příští rok koupit headset virtuální reality pro PlayStation 4, měli byste na pultech obchodů hledat PlayStation VR.

HD mod pro Thiefa vyjde velmi brzy, jak upozorňuje trailer

Původnímu Thiefovi se ze strany moderské komunity dostává dlouhodobě péče, jakou si tento herní klenot bez debaty zaslouží. Vedle řady jiných modifikací vzniká již delší dobu i mod Thief Gold HD, který by měl letitý titul po grafické stránce přiblížit moderní době. A soudě dle následujícího videa se to tvůrci modifikace Bentraxxovi daří.

Thiefem inspirovaná freewarovka The Dark Mod je po updatu hezčí a zábavnější

Inspiraci v klasice z dílen Looking Glass Studios si bere uskupení autorů Broken Glass Studios a představují novou verzi, skalním fanouškům původního Thiefa jistě dobře známého titulu, The Dark Mod. V The Dark Mod se v pohledu první osoby ujímáte do kapuce zahalené postavy, jež se pod rouškou noci vydává páchat nekalosti a především samozřejmě nakrást, co možná největší množství cenností. A tohle všechno je nyní hezčí díky výrazným úpravám grafiky v updatu 2.03, který ale přináší i řadu úprav, co by se měly pozitivně podepsat na hratelnosti.

Pokračování Ultima Underworld od původních tvůrců spěje k úspěchu na kickstarteru

Spolutvůrci kultovní RPG série Ultima Underworld plní svůj slib z července minulého roku a po 23 letech od vydání jedničky se ve velkém stylu pouští do vývoje pokračování, na které vybírají peníze v Kickstarter kampani. Tvůrci ze studia OtherSide Entertainment si pod vedením Paula Neuratha, řekli o základní částku 600 tisíc dolarů, kterou se pokusí vybrat během následujícího měsíce. A momentálně už mají vybranou šestinu cílové částky, což vypadá slibně. Stejně jako hra.

Bleskovky

  • 25. 11. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v prosinci 2015 zdarma Thief (XOne), CastleStorm (X360, XOne), Sacred 3 (X360, XOne), Operation Flashpoint: Dragon Rising (X360, XOne).

  • 29. 10. 2015 - V asijském regionu obdrží členové PS Plus programu příští měsíc Super Meat Boy (PS4/PSV), Thief (PS3/PS4), Mass Effect 2 (PS3), Sumioni (PSV) a CatsBlock Vestival (PSV).

  • 29. 5. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v černu 2015 zdarma Xbox One titul Massive Chalice a Pool Nation FX. Majitelé X360 obdrží Just Cause 2 a Thief.

  • 18. 2. 2015 - Aktuální Humble Bundle nabízí za Vámi zvolenou cenu Hitman: Absolution, Hitman GO a Supreme Commander 2. Pokud dáte více než 6,9$ získáte navíc Thief, Murdered: Soul Suspect a Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut. V případě příspěvku vyšším než 15$

  • 29. 1. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží 4. února zdarma hry Apotheon (PS4), Transistor (PS4), Thief (PS3), Yakuza 4 (PS3), Rogue Legacy (PS4/PS3/PSV) a Kick and Fennick (PSV).

  • 29. 1. 2015 - Neoficiálně: Členové PS Plus programu obdrží zdarma v únoru PS3 verzi hry Thief.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
67/100
Datum recenze:
28. února 2014
Recenze