Máte námět či připomínku? Napište nám
They Are Billions

They Are Billions

Články

They Are Billions po stížnostech hráčů snižuje obtížnost

Futuristická strategie They Are Billions se minulý týden konečně přehoupla z early accessu do své plné verze. Ne všem fanouškům ale udělala radost nově přidaná příběhová kampaň a spousta z nich po stovkách hodin v survival módu změnila na Steamu své hodnocení z palce nahoru na ten dolů. Tvůrci jejich stížnosti na příliš vysokou obtížnost a přísné časové limity vyslyšeli, hra by s novým patchem už neměla být tak těžká.

Tower defense strategie They Are Billions opustila early access a dostala příběhovou kampaň

Po roce a půl v early accessu se studiu Numantian Games podařilo dokončit svou ambiciózní tower defense strategii They Are Billions. V jednu chvíli se na vás valí až 20 tisíc nemrtvých, kteří se nezastaví před ničím. Dosud jste jim mohli čelit jen v survival módu, ale s plnou hrou dorazila i příběhová kampaň.

Úspěch strategie They Are Billions dovolí tvůrcům vytvořit rozsáhlou příběhovou kampaň

Early access realtimové strategie They Are Billions směle pokračuje i v roce 2019. Tvůrci letos mají rozsáhlé plány, které se rozhodli lehce nastínit v dalším vývojářském updatu. Rozpovídali se na téma survival módu, level editoru, a dlouho očekávané a odkládané příběhové kampaně.

Vybíráme z předběžného přístupu – miliardy zombií, nebezpečné stávky a RPG farmaření

V letošním prvním výběru rozpracovaných her na Steamu nás čeká docela zajímavá sebranka. Nejprve se podíváme na zoubek tisícům a tisícům slepě pochodujících zombií, pak nás čeká nevšední mix sociálního RPGčka, simulátoru farmaření a opraváře, následně se vydáme do ulic dělat pořádný bordel a vydupat si od vlády své, abychom hned na to vychladli u pohádkové adventury s myškami, a toto rušné ráno nezakončíme ničím menším než korejským JRPG/XCOMem. Jdeme na to.

Strategie They Are Billions na vás vychrlí obrovskou armádu zombíků

They Are Billions, hlásá název chystané realtimové strategie od Numantian Games, tvůrců hardcore RPG Lords of Xulima. A čeho že jsou ony zmiňované miliardy? No přece zombíků. Ve steampunkovém světě došlo k apokalypse a po krajině se teď prohání obrovské hordy infikovaných chudáků. Najednou se jich na vás může vrhnout prý až 20 tisíc, a každá z postaviček má být řízena svou vlastní umělou inteligencí! Přeživší lidé, i když mají k dispozici mocná brnění a rychlopalné zbraně, to rozhodně nebudou mít jednoduché.

Bleskovky

  • 29. 1. 2018 - Zombie survival titul They Are Billions obohatily týdenní výzvy.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
2. července 2019
Recenze