They Are Billions

They Are Billions

Články

They Are Billions po stížnostech hráčů snižuje obtížnost

Futuristická strategie They Are Billions se minulý týden konečně přehoupla z early accessu do své plné verze. Ne všem fanouškům ale udělala radost nově přidaná příběhová kampaň a spousta z nich po stovkách hodin v survival módu změnila na Steamu své hodnocení z palce nahoru na ten dolů. Tvůrci jejich stížnosti na příliš vysokou obtížnost a přísné časové limity vyslyšeli, hra by s novým patchem už neměla být tak těžká.

Tower defense strategie They Are Billions opustila early access a dostala příběhovou kampaň

Po roce a půl v early accessu se studiu Numantian Games podařilo dokončit svou ambiciózní tower defense strategii They Are Billions. V jednu chvíli se na vás valí až 20 tisíc nemrtvých, kteří se nezastaví před ničím. Dosud jste jim mohli čelit jen v survival módu, ale s plnou hrou dorazila i příběhová kampaň.

Úspěch strategie They Are Billions dovolí tvůrcům vytvořit rozsáhlou příběhovou kampaň

Early access realtimové strategie They Are Billions směle pokračuje i v roce 2019. Tvůrci letos mají rozsáhlé plány, které se rozhodli lehce nastínit v dalším vývojářském updatu. Rozpovídali se na téma survival módu, level editoru, a dlouho očekávané a odkládané příběhové kampaně.

Vybíráme z předběžného přístupu – miliardy zombií, nebezpečné stávky a RPG farmaření

V letošním prvním výběru rozpracovaných her na Steamu nás čeká docela zajímavá sebranka. Nejprve se podíváme na zoubek tisícům a tisícům slepě pochodujících zombií, pak nás čeká nevšední mix sociálního RPGčka, simulátoru farmaření a opraváře, následně se vydáme do ulic dělat pořádný bordel a vydupat si od vlády své, abychom hned na to vychladli u pohádkové adventury s myškami, a toto rušné ráno nezakončíme ničím menším než korejským JRPG/XCOMem. Jdeme na to.

Strategie They Are Billions na vás vychrlí obrovskou armádu zombíků

They Are Billions, hlásá název chystané realtimové strategie od Numantian Games, tvůrců hardcore RPG Lords of Xulima. A čeho že jsou ony zmiňované miliardy? No přece zombíků. Ve steampunkovém světě došlo k apokalypse a po krajině se teď prohání obrovské hordy infikovaných chudáků. Najednou se jich na vás může vrhnout prý až 20 tisíc, a každá z postaviček má být řízena svou vlastní umělou inteligencí! Přeživší lidé, i když mají k dispozici mocná brnění a rychlopalné zbraně, to rozhodně nebudou mít jednoduché.

Bleskovky

  • 29. 1. 2018 - Zombie survival titul They Are Billions obohatily týdenní výzvy.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
2. července 2019
Recenze