Máte námět či připomínku? Napište nám
Tower defense strategie They Are Billions opustila early access a dostala příběhovou kampaň
zdroj: Archiv
Novinky

Tower defense strategie They Are Billions opustila early access a dostala příběhovou kampaň

20. 6. 2019 11:55 | autor: Patrik Hajda |

Po roce a půl v early accessu se studiu Numantian Games podařilo dokončit svou ambiciózní tower defense strategii They Are Billions. V jednu chvíli se na vás valí až 20 tisíc nemrtvých, kteří se nezastaví před ničím. Dosud jste jim mohli čelit jen v survival módu, ale s plnou hrou dorazila i příběhová kampaň.

48 misí, 60 hodin. Takovými čísly se chlubí příběhová kampaň The New Empire v They Are Billions, ve které plníte rozkazy Quintuse Cranea. To jemu se totiž podařilo zachránit poslední výspu lidstva před nemrtvými a nyní touží po obnovení celé říše. Takže vytrénujete statečné bojovníky a s novou armádou postupně čistíte zamořená území, která vracíte do rukou lidí.

Na své ctihodné cestě potkáte mnohá nebezpečí, kterým se přizpůsobíte vývojem víc než 90 technologií. Čas od času narazíte na prastaré lidské pevnosti, které nákaze neodolaly. V jejich útrobách je sice hlava na hlavě, ale když je všechny rozstřílíte a spálíte, určitě najdete něco užitečného pro svou armádu.

zdroj: Archiv

Kampaň zároveň poskytne odpovědi na to, co se kdysi dávno vlastně stalo. Proč je celý svět zamořený zombiemi? To se dozvíte až po desítkách hodin úspěšného tažení. Klasický survivalový mód samozřejmě zůstává a nejde v něm o nic jiného než přežít co nejdéle a umístit se co nejvýš v žebříčku.

Jakmile byť jen jediný zombík pronikne za vaše palisády, konec může nastat každou vteřinou. Tento jeden nemrtvák totiž vklouzne do domu a nakazí všechny jeho obyvatele. Ti se začnou šířit po městě a než stihnete zaklít, vyhasne i poslední bezradná duše.

They Are Billions je realtimová strategie, kterou ale naštěstí můžete zapauzovat a v klidu si rozmyslet další kroky. Stavíte v ní různé budovy, trénujete vojáky, živíte je a platíte. Navíc to docela hezky vypadá. Hru najdete na Steamu a v Originu, kde je součástí předplatného Premier.

Nejnovější články