zavřít

GamesPlay – hrajeme Days Gone

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konečně je zde dlouho očekávaný týden. Týden, ve kterém vychází exkluzivita PlayStationu 4 Days Gone. Hra oficiálně vychází v pátek, recenze, na které momentálně pracuje Patrik, vyjde ve čtvrtek, ale video jsme mohli natočit ještě o pár dní dřív. Tak jsme také učinili a přinášíme vám kratší, i když vydatný GamesPlay.

Protože je ještě před embargem recenze, nebylo nám dovoleno vynášet jakákoliv hodnocení. To neznamená, že bychom si nemohli nic ukázat. V hodinových záběrech z hraní uvidíte postapokalyptický svět krátce po uvedení do něj. Nemusíte se proto bát výraznějších spoilerů. Naopak očekávejte cestování otevřeným světem na motorce, tiché likvidování nepřátel i akční pasáže.

Tagy: motorkář motorkářský gang zombie akční RPG survival adventura third person otevřený svět

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.