The Wonderful 101
Věková dostupnost

The Wonderful 101

Články

PlatinumGames už nepotřebují vydavatele, remaster The Wonderful 101 zafinancovali fanoušci

Studio PlatinumGames z kraje letošního roku přišlo se zprávou, že si konečně pokusí splnit jeden ze svých snů – stát se vydavatelem vlastních titulů, tedy osamostatnit se. S tímto krokem z části vypomohla finanční injekce od Tencentu a nyní i financování velkým davem fanoušků, díky kterým brzy vyjde remaster The Wonderful 101 na mnoha platformách.

Best of 2013: Nejlepší hra, kterou nikdo nehrál

Úspěch je krásná věc a měli bychom jej přát každému, kdo mu jde naproti. Nikdo vám ale úspěch nezaručí a v obrovské konkurenci herního světa to platí dvojnásob. I proto vyhlašujeme tuto kategorii. Nejde v ní ani tak o vítěze a poražené (protože svým způsobem jsou zde bohužel poražení všichni), ale hlavně o to, abychom upozornili na zajímavé tituly, které mohly v loňském roce uniknout vaší pozornosti.

Best of 2013: Nejlepší soundtrack

Čím pestřejší dokážou hry být, tím pestřejší je i muzika, která doprovází hráčovo snažení, putování, dumání nad problémy nebo prostě jen zírání do hlavního menu. Ostatně, kolikrát náladu hry definují její úvodní tóny? Podcenit přiléhavý soundtrack je chyba, které se nominované tituly obloukem vyhnuly. A potěšující je, že až na úvodní výjimku jde o nahrávky, které člověk nemusí nějak pokoutně lovit v zapadlých adresářích nebo ripovat ze samotné hry, ale prostě si je, ideálně rovnou od tvůrců, koupí. Máte naše slovo, že investicí do následujících kousků získáte prvotřídní muziku.

Rayman Legends není WiiU exkluzivní kvůli neúspěchu ZombiU

Analytická obec se může na Nintendo dívat skrze prsty, a hráči náležející k hardcore komunitě se mohou také jak chtějí vysmívat konzoli WiiU v porovnání s blížící se novou generací strojů od Sony a MS. Faktem ale zůstává, že Nintendo navzdory nesplněnému plánu skončilo v uplynulém účetním roce v zisku. Copak to o sobě mohou říci herní divize Microsoftu a Sony? Kdepak.

Nintendo představilo na E3 Mario Kart 8, Donkey Konga a kupu dalších her

Pokud jste sledovali náš přímý přenos z posledního Nintendo Direct, víte sami dobře, že Nintendo vlastně v ničem nezaostalo za Sony, Microsoftem a dalšími firmami, které honosné a drahé E3 tiskovky uspořádaly. Jediný rozdíl byl v tom, že Nintendo se na konto své Direct „konference“ obešlo bez show. Co do počtu nebo atraktivity prezentovaných her nebyl rozdíl žádný. Pokud vám hry od Nintenda obecně nelezou pod čumák, asi váš názor představené a prezentované tituly nezměnily. Pokud dobré hry nebo konkrétně ty od Nintenda máte rádi, rozhodně jste si přišli na své.

Wii U direct: Nintendo představuje nové hry a konzolové služby

Dnes odpoledne vystoupil šéf Nintenda Satoru Iwata před internetové publikum, aby v rámci Wii U direct prezentace představil majitelům konzole Wii U, co je čeká a nemine v dalších měsících za nové hry, potažmo služby. Oznámení bylo mnoho, některá konkrétní, jiná spíše hodně nekonkrétní, ale jako ujištění majitelů Wii U, že Nintendo na konzolku nekašle, to byla prezentace užitečná. Celou si ji komplet můžete prohlédnout na YouTube, my se teď podíváme, co konkrétně bylo odhaleno, oznámeno a představeno.

Bleskovky

  • 23. 4. 2018 - Platinum Games se snaží s Nintendem vyjednat Switch verzi hry The Wonderful 101.

REMAKE

The Wonderful 101: Remastered
The Wonderful 101: Remastered
Akční
PlayStation 4, PC, PS4 Pro, Switch
22. květen 2020
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
3. září 2013
Recenze