The Suffering

The Suffering

Články

Na GOG přibyl psychologický horor The Suffering a kooperativní diablovka Gauntlet

Polský GOG s rozšiřováním svého katalogu starých dobrých her pořád ještě neskončil. Tentokrát se jim podařilo úspěšně zalobovat u vydavatele Warner Bros. a přidat tak mezi hry bez DRM povedený psychologický horor The Suffering. Ten, společně s pokračováním The Suffering: Ties That Bind, nenajdete momentálně nikde jinde než právě na GOG.

The Suffering 2: Ties That Bind se blíží

Jestli se rádi bojíte, pak byste měli zavítat do galerie ke hře The Suffering: Ties That Bind, která navazuje na dřívější akční horor vývojářského týmu Surreal Studios.

Hororová akce The Suffering 2: Ties That Bind

Bojíte se rádi? Zní-li odpověď, ano, pak právě vám jsou určeny nové ukázky z chystané third-person hororové akce s názvem The Suffering: Ties That Bind, která navazuje na svého úspěšného předchůdce z loňského roku.

LEVEL 125 s Empire Earth 2 a plnou hrou The Suffering

V pátek patnáctého dubna uslyší trafikanti a kameloti po celé republice žádosti "Dejte mi ten s tím koněm" nebo střídmější "Vezmu si nový LEVEL, prosím".

Hororová akce The Suffering 2: Ties that Bind i na PC

Vývojářské studio Surreal Software (Drakan: The Ancients' Gates, aj.) připravuje pro příznivce hororových her pokračování svého loňského hitu s názvem The Suffering.

První střípky o survival hororu The Suffering 2

Hororová akční third-person adventura The Suffering vyšla loni nejdříve pro konzole PS2 a Xbox, ale později doputovala i na PC a podobný osud zřejmě nyní čeká i její druhé pokračování.

Bleskovky

  • 7. 4. 2016 - Tvůrce her The Suffering by se rád pustil do vývoje třetího dílu. Práva na značku však nyní vlastní Warner Bros.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
1. července 2004
Recenze