Na GOG přibyl psychologický horor The Suffering a kooperativní diablovka Gauntlet
zdroj: Archiv

Na GOG přibyl psychologický horor The Suffering a kooperativní diablovka Gauntlet

8. 9. 2017 14:35 | Téma | autor: Adam Homola |

Polský GOG s rozšiřováním svého katalogu starých dobrých her pořád ještě neskončil. Tentokrát se jim podařilo úspěšně zalobovat u vydavatele Warner Bros. a přidat tak mezi hry bez DRM povedený psychologický horor The Suffering. Ten, společně s pokračováním The Suffering: Ties That Bind, nenajdete momentálně nikde jinde než právě na GOG.

Obě hry jsou tak pro GOG momentálně exkluzivní, ale tím pořád sympatická digitální distribuce ze sousedního Polska ještě nekončí. Přidává totiž taky kooperativní diablovku Gauntlet: Slayer Edition a LEGO Batman 2 DC Superheroes.

A tak zatímco u LEGO her už asi tak nějak víte, na čem jste, The Suffering se na disku asi neválí úplně každému, a ne všichni tenhle povedený kousek hráli. Původní hra vyšla na PC v roce 2003 a jakkoliv jde o střílečku, najdete v ní i prvky survivalu a hlavně hororu.

Dohromady to všechno před více než deseti lety fungovalo na výbornou a hra si díky svým kvalitám odnesla z recenzí převážně osmičky. Podobně na tom bylo i pokračování The Suffering: Ties That Bind z roku 2005.

Aby toho nebylo málo, přihodili Warner Bros. ke všemu ještě slevy na všechny své hry. Za směšných 34 korun tak seženete trojici legendárních bojovek Mortal Kombat 1+2+3, za 57 Kč je k mání první F.E.A.R. a za 83 Kč jeho pokračování Project Origin.

Za stejnou cenu si můžete koupit ve stejné slevové akci mimochodem i výborné akční RPG Bastion. Jestli tak třeba zrovna hrajete aktuální Pyre a zajímá vás předchozí tvorba studia Supergiant Games, můžete si díky GOGu doplnit sbírku i vzdělání. V akci jsou ale i další hry, ostatně podívejte se sami a třeba vám některá z nich padne do oka.

Nejnovější články