První střípky o survival hororu The Suffering 2
zdroj: Tisková zpráva

První střípky o survival hororu The Suffering 2

4. 1. 2005 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Hororová akční third-person adventura The Suffering vyšla loni nejdříve pro konzole PS2 a Xbox, ale později doputovala i na PC a podobný osud zřejmě nyní čeká i její druhé pokračování.

The Suffering 2 vás opět nechá hrát za anti-hrdinu Torque, který v prvním díle dle oficiálního rozsudku zavraždil svoji ženu a děti, za což byl pak poslán do hrůzného vězení na ještě hrůznější ostrov (recenze). Příběh dvojky naváže přesně tam, kde první díl The Suffering skončil. Hlavním dějištěm se ovšem tentokrát stanou temné uličky města Baltimore a údajně mnohem různorodější prostředí jistého nápravného zařízení, viz první screenshoty z PS2 verze hry.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Zajímavostí je dále fakt, že The Suffering 2 nenabídne jen tři různé konce (v závislosti na chování vaší postavy, resp. míře brutality s jakou hrajete), ale budete si moci vybrat i mezi třemi různými začátky (podle toho, jak jste dohráli první díl). Velkou roli má v celém příběhu opět hrát hrdinova mrtvá žena Carmen a jako postava se rovněž vrátí i šílený vědec dr. Killjoy. Úplně novou zásadní postavou se stane Jordan, šéfka polovojenské výzkumné organizace The Foundation, která již několik let sleduje a vyšetřuje podivné události na ostrově Carnate.

Hratelnostní úpravou v The Suffering 2 bude omezení, že v jednu chvíli budete moci nést pouze dvě zbraně. Jako novinka ovšem přibude možnost používat dvě střelné zbraně souběžně. Vývojáři ze Surreal Software dále slibují nové typy nepřátel (15 monster) i neokoukaná prostředí. Součástí hry budou stejně jako v jedničce hádanky, jejichž složitost ale zřejmě nebude nikterak extrémně náročná. Vydání The Suffering 2 očekáváme (nejprve na konzolích) na podzim 2005.

kate

Nejnovější články