The Lord of the Rings: Adventure Card Game

The Lord of the Rings: Adventure Card Game

Články

Studio Fantasy Flight Interactive končí. Autoři karetní hry Pán prstenů doplatili na nezájem hráčů

Ve světě Pána prstenů nakonec většinou všechno dobře dopadne, pokud se váš tatínek zrovna nejmenuje Fëanor. Zlo je poraženo, kromě Seana Beana pořádně nikdo neumře, a když už umře, tak se aspoň brzo zase narodí, bělejší než kdy dřív… Jenže to bohužel není případ studia Fantasy Flight Interactive spadajícího pod Fantasy Flight Games, významného vydavatele deskovek. Jeho digitální sekce stojí za nedávnou (a docela dobrou) karetní hrou ze Středozemě, jenže nyní bohužel zavírá dveře a zaměstnanci si musejí hledat novou práci.

Zachraňte Středozem v karetní hře The Lord of the Rings: Adventure Card Game

Pokud vám stolní hry nejsou cizí, pak jste se možná setkali s karetní hrou ze světa Pána prstenů, kterou můžete hrát sami nebo v kooperaci s jedním dalším kamarádem. Novinka The Lord of the Rings: Adventure Card Game z ní přímo vychází, ale dělá i spoustu věcí jinak pro potřeby počítačového hraní.

GamesPlay – hrajeme karetního Pána prstenů

The Lord of the Rings: The Card Game je jednou z nejlepších kooperativních deskovek, které si milovníci Tolkiena mohou zahrát. Museli jsme se proto podívat na její digitální (a značně zjednodušenou) verzi The Lord of the Rings: Adventure Card Game. Která se předtím jmenovala Living Card Game. Ano, je v tom binec, ale oni už vám to Vašek s Patrikem všechno vysvětlí.

Počítačová verze vynikající LotR: The Card Game vypráví příběhy ze Středozemě

Dvě obří krabice s karetní hrou pojmenovanou jednoduše The Lord of the Rings: The Card Game mně i mým kamarádům za ta léta přinesly spoustu potěšení. Koncept je jednoduchý – buď sami, nebo kooperačně se spoluhráčem sestavíte balíček hrdinů z Pána prstenů a pak se vydáte potírat zlo v podobě předem připravených karet sloužících Temnému pánovi. Je to ale docela drahá legrace, a tak zvědavě pokukuju po The Lord of the Rings: Living Card Game.

Bleskovky

  • 14. 10. 2020 - Game Pass brzy rozšíří definitivní edice Age of Empires III a další hry

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
6. září 2019
Recenze