zavřít

GamesPlay – hrajeme karetního Pána prstenů

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

The Lord of the Rings: The Card Game je jednou z nejlepších kooperativních deskovek, které si milovníci Tolkiena mohou zahrát. Museli jsme se proto podívat na její digitální (a značně zjednodušenou) verzi The Lord of the Rings: Adventure Card Game. Která se předtím jmenovala Living Card Game. Ano, je v tom binec, ale oni už vám to Vašek s Patrikem všechno vysvětlí.

Hru lze hrát stejně jako originál v kooperaci nebo o samotě a vaším úkolem je v sérii scénářů překazit plány samotného Saurona. Sestavíte si balíček vedený třemi hrdiny dle vašeho výběru, od Aragorna přes Glóina až po Éowyn, a postavíte se tváří v tvář pavoukům, vlkům… možná dokonce i nazgûlům.

Zveme všechny svobodné národy Středozemě, aby se k nám ve 14:00 připojily v chatu na YouTube.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: online multiplayer kooperace karetní pán prstenů karetní hra

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.