The Last Night

The Last Night

Články

Kam se poděla nádherná kyberpunková plošinovka The Last Night?

Pře třemi lety na E3 se nám v rámci tiskové konference Microsoftu zatajil dech. Pomalá, tíživá hudba doprovázela temný pixel art plný krásných odlesků v nočním městě budoucnosti, kde po obloze létala zvláštní vozidla a život jedince byl podle všeho plný nebezpečí, strachu a smutku. Světu se představila kyberpunková plošinovka The Last Night a byla by obrovská škoda, kdyby tento trailer byl zároveň jejím jediným pozitivním záznamem v historii.

Krásná kyberpunková plošinovka The Last Night má finanční potíže

Když jsme před Vánoci lovili v paměti hry, které by mohly vyjít příští rok a na které se těšíme, někdo vzpomenul kyberpunkovou plošinovku The Last Night, která se poprvé odhalila na E3 v roce 2017. Jenže od té doby jsme o ní neslyšeli a teď, když o sobě konečně dává vědět, nenese moc radostných zpráv.

E3 2017: Co přinesla největší herní událost roku?

Po měsících netrpělivého očekávání, kdy naše články nejčastěji končily slovy „více se dozvíte na E3“, je po všem. Výstava proběhla, k ní přidružené tiskové konference taky, a my můžeme mnohem přesněji předpovědět, co nám příští rok nabídne, aspoň co se týče počítačových her. V následujících odstavcích vás provedu tím, co považuji za nejdůležitější sousta opulentní herní hostiny v Los Angeles.

The Last Night je 2.5D plošinovka s úchvatnou kyberpunkovou stylizací

Vývojáři z Odd Tales nám již v rámci konference Microsoftu předvedli kratičký trailer na zajímavě vypadající plošinovku The Last Night. Na konferenci PC Gaming Show bylo ke zhlédnutí o něco delší video, stále však bez jediného doprovodného slova, které by na celou záležitost vrhlo alespoň trochu světla.