The Darkness

The Darkness

Články

Nezávislý rozcestník: postkyberapokalypsa Zeldy

Pořádných her na hrdiny není nikdy dost. Náruživí hráči RPG by proto měli upřít zrak k cyberpunk postapo titulu Barkley 2, jenž zkříží Soldata se Zeldou. RPG japonského typu Pier Solar HD nakopne moderní konzoli Xbox 360 a ozáří obvod milované konzole Dreamcast. Knights of Pen & Paper předvádí mobilním zařízením, jak se dělá vtipná rolová a Hotline Miami 2 pravděpodobně bude. Čtveřice hudebních alb potěší milovníky elektroniky i klasického klavíru a závěrem na vás čeká švédská cyberpunk vize roku 2027.

Video-recenze The Darkness

"Když ji miluješ, není co řešit". A tvůrci Riddicka temnotu evidentně milují. Jinak by ji nesvěřili hlavní roli v eskapádách mafiána, který se s nesnázemi vypořádává za pomoci páru zubatých hadů. Obzvlášť vhodné pro žáky řeznických učilišť!

Dodatek o multiplayeru The Darkness

I v online hře je možnost převtělit se do těch malých, velmi hbitých potvůrek, které se ideální hodí k nošení vlajky v CTF.

The Darkness: grafika Xbox 360 vs. Playstation 3

Námi v pátek recenzovaná FPS The Darkness se objevila na Xbox 360 i na Playstation 3 (pro ní v EU vyjde s pártýdenním zpožděním).

The Darkness: vyrvaná srdce, sešitá těla a slizcí hadi

Vyhýbat se světlu jako čert kříži, rozbíjet lampy a pak ve tmě trhat a řezat protivníky za pomoci dvojice hadů vrostlých v paži bude Jackie Estacado, nezvykle temný a krvavý hrdina komiksem inspirované next-gen akce The Darkness.

Duše zemřelých v The Darkness

Temná akce v multiplatformní hře The Darkness (PS3 a X360) je sice založena na komiksové předloze, nicméně od té se bude lehce odlišovat např.

Bleskovky

  • 5. 12. 2018 - Zpětná kompatibilita Xboxu One ode dneška zahrnuje The Darkness, Duke Nukem Forever a The Bureau: XCOM Declassified.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
29. června 2007
Recenze