The Cycle

The Cycle

Články

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Multiplayerová střílečka The Cycle od tvůrců Spec Ops: The Line vyjde ještě letos

Umím si představit, že tvůrci ze studia YAGER projel velmi nepříjemný pocit ve chvíli, kdy světlo světa spatřila nečekaná pecka Apex Legends. Jejich připravovaná střílečka The Cycle sice není klasickou battle royale, přesto se nelze ubránit jisté podobnosti. Uzavřený alfa test je za dveřmi, beta hned za ním a plnohodnotné vydání rovněž stíhá letošní rok.

The Cycle je nová sci-fi střílečka od tvůrců Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line byla svého času příjemným překvapením. Líbila se hráčům i kritikům (od Aleše dostala osmičku, Lukáš chválil ve videorecenzi), ale z nějakého důvodu se nedočkala adekvátních prodejů. Tvůrci se po jejím vydání odmlčeli, a to na dlouhých 6 let, po kterých se vytasili s multiplayerovými vesmírnými bitvami Dreadnought. Ty sice ještě nevyšly, ale tým už dávno pracuje na dalším projektu The Cycle.