The Crow's Eye

The Crow's Eye

Články

V univerzitním hororu The Crow’s Eye už brzo odhalíte záhadu zmizelých studentů

Skutečnost, že jsme se o hororové adventuře The Crow’s Eye naposledy zmiňovali formou Alešova článku z prosince roku 2014 by naznačovala, že se hrou katalánského studia 3D2 Entertainment možná není něco tak docela v pořádku. Opak je ovšem pravdou. Právě oznámené datum vydání znamená, že se na opuštěnou univerzitu prostoupenou děsem a nebezpečím vydáte už velice brzy, konkrétně 20. března.

V hororovce The Crow's Eye musíte jít na monstra chytře a opatrně

Hororové pondělí nekončí. Další nezávislý titul je opět horor, který by měl fungovat hlavně na bázi interakce s okolím a manipulace s předměty. Španělský kickstarterový projekt The Crow's Eye (psal o něm už Láďa) spoléhá na hororovou atmosféru, ale prim by měly hrát právě předměty. Pomocí nich monstra v jednotlivých úrovních odlákáte nebo ochromíte a následně vezmete do zaječích. Stejně tak hrají významnou roli logické hádanky, jak se můžete sami přesvědčit v hratelné demoverzi.

Hororová adventura Crow's Eye nás zavede na univerzitu

Je cosi shnilého uvnitř stěn Crowswood University. Vzdor její vážené pověsti začíná mizet nepříjemně velké množství zdejších studentů. Policie je bezradná, vyšetřování se však ujímá osamělý a apatický Robert Kansas, který po čase odhaluje hororové výjevy sahající za hranice lidské představivosti. Alespoň tak na sebe upozorňuje hororová adventura z pohledu první osoby Crow's Eye. 
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
65/100
Datum recenze:
27. března 2017
Recenze