Terminator: Resistance

Terminator: Resistance

Články

Vyšla střílečka Terminator: Resistance, podívejte se na launch trailer

Chystaná post-apo řežba Terminator: Resistance připomíná své dnešní vydání novou upoutávkou. Tvůrci si pro krabicovou edici hry navíc přichystali překvapení v podobě dvou komiksů od Dark Horse Comics, které mají dále rozvést události, jichž budete svědky ve hře.

S T-800 si to v Terminator: Resistance nemůžete rozdat na férovku hned na začátku

Nový film s Terminátorem podle všeho není úplně hitem kin, na herním poli už se ale docela dlouho neoralo, což nadcházejícímu Terminator: Resistance hraje do karet. Stanete se Jacobem Riversem, jedním z členů hnutí odporu proti Skynetu pod vedením Johna Connora. Časově bude nová akční hra zasazená do doby 30 let po dni zúčtování z druhého filmu.

Půlhodina z hraní Terminator: Resistance se soustředí na stealth a taktický postup

V chystané first person akci Terminator: Resistance s největší pravděpodobností dojde i na rozbíjení kovových úst, ale vypadá to, že se neobejdete ani bez plížení, plánování a hackování. Což o to, myšlenka to vůbec není špatná. Hra se odehrává po dni zúčtování, což znamená, že lidstvu akutně hrozí vyhynutí a poslední chytání stébel probíhá pomocí odboje partyzánských skupin.

Střílečka Terminator: Resistance se inspiruje prvními dvěma filmy

Překvapení! Ještě letos vyjde do včerejška neoznámená hra o Terminátorovi. Za normálních okolností by to nebylo ani moc divné, když se na konci října chystá do kin nový film s podtitulem Dark Fate, tahle singleplayerová střílečka se ale bude zakládat na prvních dvou filmech z 80. let a odehrávat 30 let po nich. Už jste dostatečně zmatení?
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
60/100
Datum recenze:
27. listopadu 2019
Recenze