Doplňte si D&D vzdělání v super akci na GOG
zdroj: tisková zpráva

Doplňte si D&D vzdělání v super akci na GOG

14. 9. 2012 20:34 | Téma | autor: Adam Homola |

Sympaťáci Poláci spustili na GOG.com další akcičku - tentokrát to ale není žádná víkendová rychlovka, nýbrž monstr akce na celý týden. Navíc ve slevě nejsou žádná ořezávátka, ale špičky old school RPG žánru a jedny z nejkultovnějších her ever. Pamětníkům zaplesá srdíčko (ale ti už tyhle kousky určitě mají) a nováčci mají super příležitost, jak si doplnit vzdělání. Máme začít jmenovat? Baldur’s Gate: The Original Saga. Baldur’s Gate 2 Complete. Planescape: Torment. A tím to ještě nekončí. Čím víc koupíte, tím větší slevu dostanete.

Kromě výše uvedené svaté trojice je v akci ještě Icewind Dale Complete a Icewind Dale 2 Complete, Neverwinter Nights: Diamond Edition, The Temple of Elemental Evil, Dungeons and Dragons: Dragonshard a Forgotten Realms: Demon Stone. Navíc je samozřejmě u her hromada bonusů, jak je na GOG dobrým zvykem.

Tahle akce RPG klenotů je ale zajímavá ještě samotným systémem slevy. V nabídne je devět her a čím víc si jich koupíte, tím levnější to budete mít. Takže když si pořídíte jen jednu perlu, budete mít na ni 30% slevu. Když dvě hry, na obě budete mít 33 procent. Na tři hry 39 procent. A tak dále a tak dále, až na maximální slevu - 65 procent na všechny hry. Většina her vás pak vyjde jednotlivě na 70 kaček, což dělá dohromady nějakých šest stovek. Navíc je super, že pokud už nějakou z těch her máte, započítá se vám do slevy i tak.

A že vám tyhle kousky zaberou stovky hodin času, na to vemte jed. Na celou akci máte ještě šest dnů, takže dost času promyslet si, se kterými legendami chcete trávit sychravé podzimní večery. Já se téhle akci radši obloukem vyhnu - vzdělání bych si doplnit chtěl, což o to, ale najít si na takovéhle hry čas? To je už bohužel horší.

Nejnovější články