Greyhawk: The Temple of Elemental Evil

Greyhawk: The Temple of Elemental Evil

Články

Doplňte si D&D vzdělání v super akci na GOG

Sympaťáci Poláci spustili na GOG.com další akcičku - tentokrát to ale není žádná víkendová rychlovka, nýbrž monstr akce na celý týden. Navíc ve slevě nejsou žádná ořezávátka, ale špičky old school RPG žánru a jedny z nejkultovnějších her ever. Pamětníkům zaplesá srdíčko (ale ti už tyhle kousky určitě mají) a nováčci mají super příležitost, jak si doplnit vzdělání. Máme začít jmenovat? Baldur’s Gate: The Original Saga. Baldur’s Gate 2 Complete. Planescape: Torment. A tím to ještě nekončí. Čím víc koupíte, tím větší slevu dostanete.

Na GOGu přibyli Kozáci, druhý Hitman a skvělé RPG promo

Na oblíbeném GOG.com přibyla v posledních dnech trojice starých dobrých her. Nejčerstvěji přidanou je hardcore strategie Cossack z roku 2003 a to rovnou v Anthology verzi. Cossacks Anthology obsahuje Cossacks: European Wars, Cossacks: The Art of War a Cossacks: Back to War. V bonusech pak najdete manuál, soundtrack, wallpaper a referenční kartičku. To všechno jen za 6 dolarů. Pokud by nebylo echt hardcore stratégování váš šálek čaje, můžete se ponořit do specifického akčního fantasy RPG Soulbringer z roku 2000. To je na GOG taky za 6 dolarů v bonusech je soundtrack, manuál a avataři.

Tvůrce Falloutu, Tim Cain, míří za starými kolegy do Obsidianu

Je to jako rodinné shledání lidí, kteří se před mnoha a mnoha lety podíleli na zrodu a věčné slávě (jinak než pateticky to vážně nejde) značky Fallout, ale pak se rozutekli na všechny strany. Tim Cain, první a nějaký čas jediný vývojář na celém projektu, později producent, programátor a jeden z hlavních designérů prvního Falloutu a autor hlavní zápletky Fallout 2, se ze studia Carbine stěhuje ke svým druhům do Obsidian Entertainment, třeba za Feargusem Urquhartem nebo Chrisem Avellonem, kteří pro změnu mají na triku třeba Fallout 2. Tedy z doby, kdy ještě fungoval Interplay.

Greyhawk: The Temple of Elemental Evil info

Vydavatelská společnost Infogrames, která stojí mj.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
20. listopadu 2003
Recenze