zavřít

Best of 2018: Hlasujte a vyberte nejlepší hry roku 2018

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Best of 2018 jsme vykopli 27. prosince nejlepší akční hrou, kterou se stal znovuzrozený God of War. Poslední ocenění padlo o tři týdny později vyhlášením té nejlepší hry roku, kterýžto titul si nepřekvapivě odneslo Red Dead Redemption II. Ale to byly verdikty jen naší redakce. Nyní je načase zjistit, co si o loňské nabídce myslí širší herní obec, tedy vy, naši milí čtenáři.

Hlasovat můžete v mnoha různých kategoriích, přičemž povinná je pouze ta nejdůležitější – nejlepší hra roku. Pro hlasování jednoduše zatrhněte vybranou kategorii a do okna vepište název vámi vyzdvihované hry. Čtenářské hlasování končí v neděli 3. února o půlnoci.

Best of 2018 - čtenářské hlasování

Anketa již skončila.

Prohlášení: Společnost Tiscali Media, a.s. jako vydavatel serveru Games.cz prohlašuje, že e-mailové adresy soutěžících neposkytne žádným třetím osobám a ani je nevyužije pro své marketingové aktivity.

Tagy: Čtenáři Games.cz Best of 2018

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.