zavřít

Best of 2017: Hlasujte a vyberte nejlepší hry roku 2017

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vyhlášení redakčních kategorií v Best of 2017 už máme za sebou. Titul pro nejlepší hru roku si odnesla The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ale v dalších kategoriích bodovaly i jiné tituly – nebo jejich protagonisté. Teď ale přišel čas na to, abyste nechali zaznít svůj hlas vy. Počínaje dneškem spouštíme čtenářské hlasování. Takže se s námi podělte o svůj pohled na uplynulý rok a my se budeme těšit na celkové výsledky i na to, jaké hry oslovily naše čtenáře nejvíc.

Hlasovat můžete ve všech kategoriích, které jsme vyhlásili, ale pokud nechcete, můžete hlasovat jen v kategorii Hra roku, to je jediná povinná položka. Stejně tak se nemusíte omezovat na náš výběr, jde pouze o inspiraci, do položky Jiná prostě napište svého vítěze a je to.  

Best of 2017 - čtenářské hlasování

Anketa již skončila.

Prohlášení: Společnost Tiscali Media, a.s. jako vydavatel serveru Games.cz prohlašuje, že e-mailové adresy soutěžících neposkytne žádným třetím osobám a ani je nevyužije pro své marketingové aktivity.

 

Tagy: hlasování Čtenáři Games.cz bestof2017

Zdroje: Vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.