Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan

Články

Vyšly Želvy Ninja od tvůrců Bayonetty, ale reakce hráčů jsou rozpačité

Nové Želvy Ninja jsou na pultech obchodů a i navzdory zkušenostem a kvalitě vývojářů z Platinum Games jsme se „další Bayonetty“ asi nedočkali. První reakce na Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan mají do nadšení mají daleko. Leonardo, Raphael, Donatello a Michelangelo stojí v nové hře proti slušné přesile starých známých záporných postav v čele s Krangem a Trhačem.

Želvy ninja od tvůrců Bayonetty vpadnou na konzole a PC koncem května

Teoreticky nepatří další herní adaptace oblíbeného seriálu či filmu mezi témata, která by nadchla mnoho hráčů. Ale v případě Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan má hra jeden velký trumf a tím je vývojářské studio Platinum Games, které má na kontě třeba Bayonettu. Když si k tomu připočtete fakt, že kromě rysů klasické  bojovky najdete v této hře i RPG prvky a kooperaci pro čtyři hráče, rázem může stát další herní inkarnace želvích ninjů za pozornost.

Tvůrci Bayonetty připravují na léto akční hru s Želvami ninja

Předvánoční spekulace se potvrdily - tvůrci Bayonetty ze studia Platinum Games se pokusí napravit pošramocenou herní pověst Želvích ninjů v titulu Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan, který by měl v létě vyjít pro PC, PS4, Xbox One, X360 a PS3. Načasování není náhodné - na začátku června se totiž v kinech objeví film Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows. Není jasné, jestli film a hra budou nějakým způsobem propojené, ale nikdo by se tomu nedivil. Pojďme se ale podívat, co hra nabídne.

Tvůrci Bayonetty se zjevně pokusí napravit špatnou reputaci Teenage Mutant Ninja Turtles her

Autoři Bayonetty a Metal Gear Rising: Revengeance zřejmě pracují na hře na motivy Želvích nindžů. Vyplývá to z informací na stránkách Australské klasifikační komise, respektive brazilského ministerstva spravedlnosti, které shodně uvádí záznam o titulu Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan od Activision a Platinum Games, která by měla vyjít pro PC, PS3, PS4, Xbox 360 a Xbox One. Krom toho, že na záznamy klasifikačních komisí je v drtivé většině případů spoleh (na rozdíl od záznamů z obchodů), hovoří pro pravdivost informací o zatím neoznámené hře i nedávná spolupráce Activision a Platinum Games na titulech Transformers: Devastation a The Legend of Korra.

Bleskovky

  • 5. 1. 2017 - Activision stáhl z internetových obchodů všechny své licencované tituly (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhatten, Fast & Furious: Showdown, The Amazing Spiderman)

  • 20. 6. 2016 - 295. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Doom a Overwatch (9/10), nejhůře dopadl Homefront: The Revolution a TMNT: Mutants in Manhattan (3/10).

  • 26. 5. 2016 - PC verze Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan je uzamčena na 30fps.

  • 25. 4. 2016 - Video: Osm minut gameplay záběrů ze hry Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan.

  • 18. 3. 2016 - Splitscreen během lokálního multiplayeru v Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan by měl dopad na fps a další technické aspekty, proto ve hře tento mód chybí.

  • 14. 3. 2016 - Akční hra Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan vyjde na PC, Xbox One, Xbox 360, PS4 a PS3 24. května.

Hodnocení čtenářů:
60/100