Technomancer

Technomancer

Články

Conan Exiles, The Surge, Technomancer a Outcast jsou vaše v rámci předplatného na konzolích

Poslední týden v měsíci je tradičně obdobím, kdy Microsoft a Sony odhalí hry pro nadcházející měsíc, kterých se dočkají předplatitelé jejich služeb Games with Gold a PlayStation Plus. Sony nám značně usnadnila práci, když ze svého předplatného nadobro odstranila podporu PlayStationu 3 a Vity, takže budete pravidelně vídat jen dva kousky pro PS4. U Microsoftu se zatím nic nemění, čtyři hry jako obvykle.

Zachraňte Mars a navažte kontakt se Zemí - vychází RPG Technomancer

Ode dneška můžete začít hledat odpověď na otázku – překročí studio Spiders své limity? Vychází totiž jejich epické RPG Technomancer, které vás v roli technomancera Zachariase vrhne do spletitých vztahů jednotlivých frakcí na Marsu, stejně jako do konfliktu s místní faounou, která se vyvinula z genetického experimentu. Vydání samozřejmě doprovází i trailer a nedívá se na něj špatně.

Mars v podání akčního RPG Technomancer bude nelítostný a smrtící

Rudou planetu v příběhu Technomancera sice před staletími lidstvo začalo radikálně měnit k obrazu svému, přívětivější místo se však z Marsu dosud nestalo. Naopak – od snahy udělat z Marsu obyvatelné místo lidé opustili a jak trefně poukazuje nový trailer, tak nejbližší planeta sluneční soustavy je snad nebezpečnější než kdy dříve.

Morální zásady parťáků ve sci-fi RPG Technomancer mohou vést až ke konfliktu s hlavní postavou

Před časem jsme měli možnost se podívat na představení všech základních prvků hratelnosti sci-fi RPG Technomancer, tentokrát se nové video zaměřuje na partu vašich možných společníků. Každý z nich bude disponovat unikátními schopnostmi a příběhem, ale také morálními zásadami, které ho mohou vést ke konfliktu s vámi.

Video ke sci-fi RPG Technomancer vysvětluje základní herní prvky

Akční RPG Technomancer chce těžit zejména ze svého zasazení na Mars a většina dosavadních trailerů tak zdůrazňovala především specifika Rudé planety. Nová upoutávka se po krátkém příběhovém úvodu věnuje primárně herním prvkům a základům hry jako takové. Pokud tedy potřebujete stručné a názorné vysvětlení co od hry čekat, tohle video je pro vás jako ušité.

Bleskovky

  • 14. 7. 2020 - GOG poslal do akce francouzské hry. Od Dishonored přes Vampyr po A Plague Tale

  • 3. 7. 2020 - Tvůrci GreedFallu a Technomancera příští týden oznámí novou hru

  • 10. 4. 2016 - Hlavní příběh Technomancer projdete za 25 až 30 hodin. Pokud se rozhodnete pro postranní úkoly, vystačí hra na 50 hodin.

  • 8. 4. 2016 - Xbox One verze hry Technomacer nakonec poběží v rozlišení 900p při 30fps.

  • 26. 2. 2016 - Studio Maximum Games odhalilo hry pro tento rok - motocyklovou bojovku Road Rage, sci-fi RPG Technomancer a sci-fi adventuru Loading Human.

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
56/100
Datum recenze:
9. července 2016
Recenze