Tales of Monkey Island

Tales of Monkey Island

Články

Hry od Telltale mizí ze Steamu

O konci adventurního studia Telltale slyšel snad každý, nicméně skutečně ukončit podnikání nějakou chvíli trvá. Nyní už v studiu asi není žádný ze zaměstnanců a aktuální stav odpovídá stavu při bankrotu – studio rozprodává hmotné i nehmotné statky zájemcům. Špatné ale také je, že konec studia může znamenat úplný konec i pro spoustu zajímavých herních titulů, které jste si až doteď mohli koupit.

Jak studio Telltale Games vzkřísilo adventury

V prosinci ohlášený vývoj adventury Minecraft: Story Mode definitivně ukázal, jak se během jedné dekády Telltale Games transformovali z malého herního studia na veleúspěšnou fabriku na příběhy. Telltale, v posledních letech hlavně tvůrci herních verzí seriálů a komiksů The Walking Dead, The Wolf Among Us či Game of Thrones, platí za anomálii nejen kvůli resuscitaci žánru adventur, ale i kvůli udržení tempa epizodického stylu vydávání, na kterém si mnozí jiní vylámali zuby. Pojďme se tedy společně podívat, jak Telltale vznikli, na čem stavějí, a proč se jen tak nepustí do jiných žánrů.

Zahrajte si slovní souboje z Monkey Island v prohlížeči

Je úterý, teoreticky byste po včerejším rozjezdovém dni měli být v plném pracovním nasazení, než se týden zase začne sklánět ke konci a vaše výkony půjdou dolů. Přesto, i když makáte jako mourovatí, tak si zasloužíte chvilku odpočinku. A není nic lepšího, než když ji prožijete kreativně s výukou angličtiny podle Monkey Island.

Tales of Monkey Island počtvrté

V páteční epizodě stane pirát Guybrush Threepwood před mocným soudem.

Tales of Monkey Island pod drobnohledem

Příští týden první díl epizodické ságy. V čem se bude lišit od klasiky? + ÚVODNÍ 3 MINUTY
Hodnocení Metacritic:
86/100