Sword Coast Legends

Sword Coast Legends

Články

Vývojáři Sword Coast Legends pozastavili práce na updatu kvůli datadisku

RPG z října minulého roku Sword Coast Legends se mělo v prosinci dočkat již třetího velkého komunitního updatu, ale prosinec je za námi a update nikde. Jeho absenci vývojáři zdůvodnili jednoduše: práce na Community Update Pack 3 pozastavili a celé studio se snaží dokončit datadisk Rage of Demons.

Sword Coast Legends upraví již druhý komunitou navržený balík změn a vylepšení

Komunita vyhledávající klasické izometrické RPG hry Sword Coast Legends nejenom zaplatila, ale rovněž i nadále ovlivňuje co se ve hře šustne, co se změní a co také titul studií n-Space a Digital Extremes dodatečně rozšíří. Ovace hra sice příliš nesklidila (u nás dal hře Honza Slavík pouze pět bodů z deseti), úplně v zapomnění však hra rozhodně neupadla a zpráva o aktuální aktualizaci je toho jasným důkazem. Tvůrci se prostě snaží napravit to, co hráči čekali a nedostali.

Vývojáři Sword Coast Legends chystají spoustu bezplatného obsahu

Poměrně netradiční RPG hra na pána jeskyně Sword Coast Legends už vyšla před několika týdny a jakkoliv se u určité cílové skupiny trefila, některé fanoušky Dungeons & Dragons solidně naštvala a nebo minimálně zklamala. Alespoň to tvrdí sami tvůrci, kteří si prý plně uvědomují obě dvě skupiny hráčů a hodlají dostát svým slibům a udobřit si i ty nespokojené. V plánu je proto několik aktualizací, přičemž všechny dostanete zadarmo, včetně té první která vyšla už dnes.

Vychází PC verze RPG Sword Coast Legends, ve kterém si hrajete na Pána jeskyně

Včera ztratilo na Steamu status předobjednávky fantasy RPG ze světa Dungeons & Dragons Sword Coast Legends. Mnozí z vás tak již možná prohánějí nepřátele a budují si partu snů. Kdo ještě čeká, může se inspirovat záběry dalšího video, které krom jiného láká na neotřelý herní režim, v němž se jeden z hráčů ujme role Pána jeskyně, který vytváří dobrodružství čtveřici hrdinů.

Na pána jeskyně si ve Sword Coast Legends zahrajete až v druhé polovině října

Na pravidlech Dungeon & Dragons postavené RPG Sword Coast Legends mělo vyjít 29. září, ale vyjde až 20. října pro PC, Mac a Linux. Verze pro PlayStation 4 a Xbox One pak vyjdou v prvním čtvrtletí příštího roku. Oznámení nového data vydání přichází poté, co si hru předběžně vyzkoušelo zhruba 15 tisíc fanoušků izometrických RPG a na jejich odezvu se autoři zaměřili - a po jisté analýze došli k tomu, že bude lepší datum vydání přeci jen ještě odložit.

Dojmy z hraní: Sword Coast Legends je elektronická verze Dungeons & Dragons

RPG jako za starých časů. Tak zní kouzelné zaklínadlo, které se k uším hráčů nese v poslední době poměrně často především díky Kickstarteru. Ani tradičně financované hry však nezůstávají stranou. Sword Coast Legends nabídne podle tvůrců hratelnost inspirovanou legendami typu Baldur’s Gate nebo Icewind Dale, zasazenou do známého a oblíbeného světa Dungeons & Dragons. Silnou licencí to nicméně nekončí, neboť autoři mají odvahu i na zavádění novinek, z nichž nejvýraznější je možnost tvořit dobrodružství v roli pána jeskyně. Ten dostane k ruce komplexní editor, v němž bude moci stvořit jak jedinou jeskyni, tak dlouhou příběhovou kampaň.

Bleskovky

  • 4. 4. 2016 - Vývojářské studio n-Space po 21 letech končí. Xbox One a PS4 verze Sword Coast Legends se stihla dokončit (datum vydání však stále nemá), o vydání DLC pro PC verzi se má postarat Digital Extremes.

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Datum recenze:
31. října 2015
Recenze