Supreme Commander 2

Supreme Commander 2

Články

Fandovská modifikace přibližuje Supreme Commander 2 kvalitám prvního dílu

Supreme Commander 2 byla solidní strategie, ale ne úplně nejlepší pokračování, které by navázalo a patřičně rozšířilo koncept výborné první hry. Gas Powered Games se v SC2 snažili udělat přístupnější a hardwarově méně náročnější (kvůli konzolím) hru, což se jim povedlo. Fanouškům prvního dílu ale chyběly obrovské mapy, větší počty jednotek a propracovanější ekonomický systém. A protože Gas Powered Games už na tom nic nezmění, protože vytváří něco pro Wargaming, museli se o nápravu postarat fanoušci.

Supreme Commander 2 dostal po dvou letech pořádný update

Nene, nepřepsal jsem se. Už tak trochu letitá strategie Supreme Commander 2 od krachujících a...

Optimalizace a změny v Supreme Commander 2

Chris Taylor o volnějším tempu hry i o tom, na jaké sestavě sci-fi RTS zhruba poběží. + OBRÁZKY

Supreme Commander 2 - dojmy

Menší a rychlejší. Tak by se ve stručnosti daly popsat charakteristické rysy pokračování sci-fi RTS od Chrise Taylora. Jak se nám hrála pre-alpha verze?

Katapult ven ze Supreme Commander 2

Chris Taylor vedle nových experimentálních jednotek ukázal i to, jak se rychle dostat z bojiště.

První obrázky ze Supreme Commander 2

Doprovází je detaily o upgradování jednotek i příklady těch nových miniexperimentálních.

Bleskovky

  • 23. 2. 2016 - Potvrzeno: Členové Xbox Live Gold programu získají v březnu 2016 zdarma Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (XOne), Lords of the Fallen (XOne), Supreme Commander 2 (X360, Xone) a Borderlands (X360, XOne).

  • 20. 2. 2016 - Neoficiálně: Členové Xbox Live Gold programu získají v březnu 2016 zdarma Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (XOne), Lords of the Fallen (XOne), Supreme Commander 2 (X360) a Borderlands (X360).

  • 18. 2. 2015 - Aktuální Humble Bundle nabízí za Vámi zvolenou cenu Hitman: Absolution, Hitman GO a Supreme Commander 2. Pokud dáte více než 6,9$ získáte navíc Thief, Murdered: Soul Suspect a Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut. V případě příspěvku vyšším než 15$

Hodnocení Metacritic:
77/100