zavřít

Supreme Commander 2 dostal po dvou letech pořádný update

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nene, nepřepsal jsem se. Už tak trochu letitá strategie Supreme Commander 2 od krachujících a...

Nene, nepřepsal jsem se. Už tak trochu letitá strategie Supreme Commander 2 od krachujících a následně Wargamingem koupených Gas Powered Games se dočkala krajně nečekaného a poměrně velkého updatu. Dva roky po tom posledním. Tohle je prostě překvapivé, proč by měla firma, která asi dostane od nových šéfů nové notičky, dělat nový update, ještě téhle velikosti?

Jenže, co když je právě tenhle update notičkami, které od Wargamingu dostali? Steve Bauman, senior designér v Gas Powered, se sice vyjádřil, že je tohle načasování pouhá shoda náhod, ale nezdá se to, vzhledem k faktu, jak moc se propouštělo a jak se snažil Taylor vše zaměřit na úspěch Wildmana. Tak či tak je seznam všech úprav opravdu rozsáhlý a od úprav statistik jednotek, přes AI sahá hlavně do sféry herní ekonomiky a vylepšení stability multiplayeru. Náhoda? Sotva... Ale možná, že milovníci hry zase opráší své kopie a vrhnou se do boje. 

Tagy: strategie sci-fi realtime

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.