Star Wars Battlefront
Věková dostupnost

Star Wars Battlefront

Články

V novém DLC Death Star pro Star Wars: Battlefront sehrají hlavní roli stíhačky

Že vyjde v září DLC pro Star Wars: Battlefront, víme už dávno. Známá je i skutečnost, že se bude odehrávat na Hvězdě smrti, legendární bitevní stanici Impéria. Ale teprve během Gamescomu tvůrci z DICE představili nový herní mód nepříliš nápaditě pojmenovaný Battle Station. Pokud jste fanoušky několikastupňových úkolů podle vzoru Chivalry: Medieval Warfare, nastražte uši. A to samé platí pro ty, kterým v Battlefrontu chybělo pořádné vesmírné stíhání. Battle Station by totiž mohla být vodou na váš mlýn.

Tvůrčí proces nové Star Wars hry je podobný jako v případě Uncharted

Jedním z nejočekávanějších videoherních Star Wars projektů je jistě zatím nepojmenovaná hra od studia Visceral Games. Hlavně proto, že na něm pracuje scénáristka a kreativní šéfka Legacy of Kain série a prvních tří Uncharted her Amy Hennig. Na to konto se logicky spekuluje, že půjde o „Star Wars verzi Uncharted“, protože tvůrčí rukopis Hennig je hodně příběhový - filmový. Sama ale nikdy nic podobného neřekla, nikdy chystanou SW hru k Uncharted nepřirovnala. Během Star Wars Celebration ale vysvětlila, že při návrhu nové SW hry používá podobné postupy, jako při vývoji Uncharted.

Offline skirmish mód pro Star Wars Battlefront vyjde tento týden, Death Star DLC v průběhu podzimu

Majitelé a hráči Star Wars Battlefront se v následujících týdnech a měsících dočkají spousty nového obsahu. Ve čtvrtek 21. července vydají tvůrci z DICE hodně a hlasitě žádaný skirmish mód, který umožní hrát vybrané herní varianty bez připojení k internetu, a během podzimu plánují vydat třetí DLC s podtitulem Death Star. Jaké bude téma tohoto DLC, asi není třeba dodávat. Nabídne nové mapy, hrdiny a dopravní prostředky i zbraně, která představuje video a sada obrázků.

Nové DLC pro Star Wars Battlefront vás zavede na oblačný Bespin

Pět nových map, dva hrdinové a hrstka vybavení. Nové DLC Bespin pro multiplayerovou střílečku Star Warts Battlefront vás zavede, jak název napovídá, do města v oblacích, jemuž vládne Lando Calrissian, který bude také jedním ze dvou hrdinů, za něž si budete moci zahrát. Jeho protipólem na straně Impéria je pak corellianský lovec odměn Dengar, který se mihl v Epizodě 5 a 6 a také v komiksech a Clone Wars.

Star Wars hra od Amy Henning se odehrává v období původní trilogie a vyjde v roce 2018

Ačkoliv video, v němž se Electronic Arts dívají do budoucnosti svých her ze světa Star Wars, nešetří tradičními prohlášeními o tom, jak je pro dané tvůrce toto universum unikátní, pořád v něm jde najít pár detailů o doposud neoznámených hrách. Jedná se především o projekt Amy Hennig, na němž pracuje ve studiu Visceral a hru, na níž začíná dělat Respawn Entertainment pod vedením Stiga Asmussena (viz článek).

Electronic Arts si pochvaluje povedený rok, který táhly sporty a Battlefront

Výroční zpráva o podnikání Electronic Arts by asi nemohla být o mnoho nadšenější. Meziroční výnosy stouply oproti minulému roku z 4,2 miliardy dolarů na 4,56, ale především se výrazně navýšil operační kapitál, což bývá známka prosperující firmy. Pro laika ale nejsou ani tak důležitá přesná čísla, jako jejich původ a také následek. Za úspěchem EA v minulém roce bylo hned několik faktorů. V první řadě je to tradičně skvělý výkon hlavních sportů od EA – FIFA, Madden a na ně napojené služby digitální distribuce. Výrazně pomohly prodeje Star Wars Battlefront a posílila i mobilní divize.

Bleskovky

  • 25. 8. 2020 - EA přidalo přes 1000 achievementů ke svým hrám na Steamu

  • 13. 9. 2017 - EA dočasně nabízí bezplatný season pass pro PC (Origin), PS4 a Xbox One verzi hry Star Wars Battlefront.

  • 6. 6. 2017 - K ročnímu předplatnému PS Plus můžete získát zdarma Star Wars Battlefront Ultimate Edition.

  • 17. 2. 2017 - EA Dice již žádný další obsah pro Star Wars Battlefront neplánuje.

  • 1. 2. 2017 - Herní svět nového dílu Star Wars Battlefront bude v porovnání s tím předešlým o něco větší, nabídne novou singleplayerovou kampaň i více módů, postav a období univerza.

  • 21. 11. 2016 - DLC Rogue One:Scarif pro hru Star Wars Battlefront obdrží majitelé Season Passu 6. prosince. Ve stejný den rovněž vyjde bezplatná VR mise, která vás usadí do kokpitu X-Wingu.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Hodnocení čtenářů:
60/100
Datum recenze:
21. listopadu 2015
Recenze