STALKER 2

STALKER 2

Články

S.T.A.L.K.E.R. 2 v prvním traileru

Hurá zpět do Černobylu!

Na STALKERu 2 se stále pracuje. První obrázek je toho důkazem

GSC Game World oznámili čtvrtý díl série STALKER už před deseti lety, ale to ještě netušili, jaké krušné období pro ně chystá budoucnost. Studio se rozpadlo, vývojáři odešli do jiných týmů a založili si svá vlastní studia. Ale pak se GSC zničehonic vrátilo, vydalo Cossacks 3 a v půli roku 2018 oznámilo, že se vrací i ke STALKERovi 2. Dostáváme nový obrázek, ale co vše prozatím víme?

LEVEL 296 – vzpomínky na S.T.A.L.K.E.R. a rozhovor s vesmírným Vikingem

Tradiční herní výstava E3 přinesla spoustu zajímavého materiálu ke zpracování. V Levelu však nepopisujeme dojmy z trailerů, ale nabízíme spíše výstavku titulů, které nás zaujaly, stejně jako komentář k výstavě samotné. E3 však tvoří jen malou část obsahu Levelu 296. Nabízíme například rozhovor s šéfem tvůrců EVE Online, pohled do novodobé historie tycoonů, ohlédnutí za historií Tetrisu a spoustu zajímavých informací o starších hrách včetně sérií Unreal Tournament nebo S.T.A.L.K.E.R. LEVEL 296 je k dostání na stáncích nebo v elektronické podobně na Alza Media, Floowie a O2 Knihovna.

To nejlepší z Games.cz - Call of Duty: Black Ops 4, S.T.A.L.K.E.R. 2

Tak nám oznámili to Call of Duty. A ne, kampaň opravdu nemá a ano, battle royale je přítomen. Ale čert to vem, battle royale bude beztak i v novém Battlefieldu. Tenhle týden nám oznámili S.T.A.L.K.E.R. 2. Ano, už zase. Vtip je v tom, že S.T.A.L.K.E.R. 2 vyjde v roce 2021, kdy už battle royale dost pravděpodobně vyjde z módy. A možná tou dobou budou na trhu už i nové konzole.

Fight Club #375: Ijáčkův klub

Jako každý týden, i tentokrát jsme spolu zasedli v našem útulném studiu, abychom v rámci Fight Clubu prodiskutovali aktuální (ale ne nutně) hry a věci kolem nich. Přesněji řečeno, zasedli zde Šárka Tmějová, Pavel Dobrovský, Aleš Smutný a Patrik Hajda. Témat k probrání máme hned několik a těžko říct, které je hlavní. Rozhodně nás – a tušíme, že i vás – zaujalo datum vydání Stalkera II. Podívali jsme se také na neslavný konec studia Boss Key Clifforda Bleszinského a na to, co čeká vývojářské hvězdy, kterým se nedaří.

S.T.A.L.K.E.R. 2 už zase ožívá. Tentokrát se s ním počítá pro rok 2021

Studio GSC Game World si zkrátka nedá pokoj. V minulosti se o dokončení rozpracované dvojky skvělého S.T.A.L.K.E.R.a (dále už bez teček) pokusilo hned několikrát, následně se rozpadlo, poté opět sjednotilo, a teď nám zase dělá chutě. Snad už tedy naposledy, abychom zase nemuseli informovat o zmatcích ve vlastnictví práv, vnitřních rozkolech a dalších nepříjemnostech, které tvoří minulost ukrajinského studia.

Bleskovky

  • 30. 5. 2018 - GSC GameWorld chce na E3 2018 najít distributora pro hru S.T.A.L.K.E.R. 2, vývoj je teprve ve fázi dokumentace návrhu.