Sonic Forces
Věková dostupnost

Sonic Forces

Články

Předplatitelé PS Plus a Games with Gold dostanou v březnu Sonica, kolosy a Batmana

V kinech právě teď běží film, který u kritiků sice moc neboduje a asi ani nebude aspirovat na Oscary, ale diváci na něj chodí v houfech a postarali se tak o jednu z neúspěšnějších filmových adaptací videohry všech dob. Řeč je samozřejmě o bleskurychlém modrém ježku Sonicovi, který je součástí obou předplatných na PlayStationu 4 a Xboxu One.

Roztočte to se Sonicem ve zdevastovaném světě ještě dnes

Ikonický Sonic se konečně vrací v novém díle s názvem Sonic Forces. Ten je mnohem temnější než kdy dříve, protože se hlavnímu záporákovi Eggmanovi nakonec podařilo podmanit si celý svět. Ten je pod jeho těžkopádným vedením trhán na kusy, a spásy se dočká jedině od Sonica a jeho kumpánů.

Jízdní řád na další týden – Need for Speed, Football Manager a Nioh

Mysleli jste si, že Call of Duty WW2 to skončilo a vy si konečně odpočinete? Kdepak, zapomeňte. Tenhle podzim je neúprosný a než přijde Ježíšek, nebudete vědět co hrát dřív. Důkazem toho je i další týden, v němž není nouze o malé i velké tituly, časem ověřené značky a nebo porty skvělých her na jiné platformy. Přesvědčte se sami v našem Jízdním řádu, který pro vás udělal Honza Vondrášek.

Nintendo oznámilo spoustu her pro Switch. V čele jsou pecky od Bethesdy

Nabídka her pro Nintendo Switch se pomalu, ale jistě rozrůstá. Majitelé konzole se dosud museli spokojit s pouhými šesti velkými tituly, mezi nimiž naleznete Zeldu, Maria a králíky, Mario Kart 8 Deluxe, mlátičku Arms, další mlátičku Ultra Street Fighter II a onlinovku Splatoon 2. To není zrovna moc na půl roku starý hardware. Jistě, v online obchodě jsou desítky dalších, ale poměrně menších her. Na druhou stranu, budoucnost na nás září jak výbuch supernovy a po včerejších oznámeních skrze Nintendo Direct je pořízení konzole lákavější, než kdy předtím.

Ikonický ježek se v Sonic Forces podívá do světa, kde vyhrálo zlo

O Project Sonic 2017, dalším dobrodružství slavného modrého ježka, vás Adam informoval už loni v červenci. Dumal tehdy nad tím, zda se Sega tentokrát vydá poněkud temnějším směrem, jak naznačoval první trailer v hořícím městě. A po aktuálním oznámení a zveřejnění prvních záběrů hraní se leccos vyjasnilo. Hlavně tedy název hry, který zní Sonic Forces.

Přehled nejzajímavějších her pro Nintendo Switch - nová Zelda, Super Mario, Splatoon 2 a další

Detailně představené Nintendo Switch se na trh dostane už 3. března ve společnosti několika více či méně zajímavých her, o kterých vám více řekne už brzy Aleš, který si je zahrál. Další várka se pak chystá na léto, a z doposud oznámených projektů to pak pro letošek všechno „uzavře“ nový Mario. Nintendo si ale neschovává trumfy až na konec roku, protože hned 3. března vydá The Legend of Zelda: Breath of the Wild pro Nintendo Switch i Wii U.

Bleskovky

  • 27. 10. 2017 - Japonský Switch eShop nabízí demoverzi hry Sonic Forces, která vás na minutu pustí do každého ze tří levelů. (+ video)

  • 10. 10. 2017 - Sonic Forces bude blíže neprozrazeným způsobem propojen se Sonic Mania.

  • 20. 9. 2017 - Sonic Forces rozšíří bezplatný přidavek Episode Shadow, který nabídne 3 hratelné levely.

  • 1. 9. 2017 - Sonic Forces vyjde 7. listopadu.

  • 1. 8. 2017 - Video: Přes šest minut gameplay záběrů ze hry Sonic Forces.

  • 1. 5. 2017 - Atlus a Sega s sebou na E3 2017 přivezou např. Yakuza 6, Yakuza Kiwami, Sonic Forces, Sonic Mania či 13 Sentinels: Aegis Rim.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
57/100
Datum recenze:
23. listopadu 2017
Recenze