Soldner: Secret Wars

Soldner: Secret Wars

Články

Soldner: Secret Wars a Transport Giant hotovy

Jak se můžete dozvědět na oficiálních stránkách hry Söldner: Secret Wars, vývojáři, kterými jsou Wings Simulations, už jsou po letech práce se svým dílem hotovi a tak se s ním v brzké době setkáte v obchodech.

Nadílka obrázků ze Soldner: Secret Wars

Po rozhovoru o vojenské taktické akci Söldner: Secret Wars s vývojáři z Wings Simulations, který jsme na našich stránkách uveřejnili přede dvěma dny, zde pro vás máme novou, poměrně hutnou sadu screenshotů z této hry.

Soldner: Secret Wars - rozhovor

Dnešní rozhovor je věnován vojenské taktické akci s názvem Söldner: Secret Wars, na které pracují vývojáři z Wings Simulations, a kterou očekáváme na začátku příštího roku.

Pohled na akci v Soldner: Secret Wars

Taktická akce Soldner: Secret Wars by měla být dokončena letos na podzim a abyste se mohli ještě trochu více těšit, nabízíme vám trojici nových obrázků, na kterých je kromě dýchánku mužstva zachycen i letoun YAK 141 Freestyle (dříve označovaný Yak-41). V současnosti hra skutečně finišuje a podrobuje se nezbytnému testování.

Vojenské akce se Soldner: Secret Wars

Vývojářská společnost Wings Simulation pro vás stále s Jowoodem připravuje taktickou akční hru s názvem Söldner: Secret Wars, ze které vám přinášíme také několik nových screenshotů.

Za vojáky ve hře Soldner: Secret Wars

Také společnost Jowood nyní směřuje své síly na přípravy pro Expo 2003.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
43/100
Datum recenze:
15. června 2004
Recenze