zavřít

Soldner: Secret Wars a Transport Giant hotovy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se můžete dozvědět na oficiálních stránkách hry Söldner: Secret Wars, vývojáři, kterými jsou Wings Simulations, už jsou po letech práce se svým dílem hotovi a tak se s ním v brzké době setkáte v obchodech.

V západní Evropě by hra měla být k dostání od čtvrtka 27. května, ale v ČR nejdříve tak v půlce června pod taktovkou SeVeN M (předobjednávka, 899 Kč). Söldner: Secret Wars je hlavně tedy multiplayerovou vojenskou taktickou střílečkou. Zahrát si ji může až 32 hráčů. Nabízí ovšem rovněž hutnou single-playerovou kampaň s generátorem misí. To pro hráče, kteří se raději spoléhají pouze sami na sebe, anebo touží nejdříve pořádně trénovat, než se pustí do akce s jinými borci. Hra vám dá k dispozici pěkný arzenál zbraní a užijete si i nejrůznějších vozítek. Update 26.5. - k dispozici je sada nových obrázků a druhý trailer (3 MB, DivX) - více se dočtete v dojmech z dema na GameZone.

Německý magazín GameStar přišel pro změnu s informací, že se týmu Ebensee Studios (tvůrci Industry Giant II) podařilo dokončit jejich nadcházející simulaci s názvem Transport Giant, zaměřenou na vše, co souvisí s dopravou a přepravou. Společnost Koch Media by měla tento titul uvést do evropských obchodů 11. června (v České republice bohužel až v srpnu, předobjednávka, 699 Kč). My vám k tomu ještě nabídneme trio nových screenshotů, z nichž první je důkazem toho, že v této hře zaujmou důležitou roli také tzv. "dálkáče", neboli autobusy dopravující cestující na dlouhé vzdálenosti. Další dva obrázky pak znázorňují zejména leteckou dopravu.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.