zavřít

Za vojáky ve hře Soldner: Secret Wars

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Také společnost Jowood nyní směřuje své síly na přípravy pro Expo 2003.

Jednou z her, které tam hodlá presentovat je i taktický vojenský simulátor s názvem Söldner: Secret Wars. V současné době tedy vývojářský tým (Wings Simulations) usilovně pracuje nejen na tvorbě speciální E3 verze této hry, ale také na vylepšování a stabilizování síťového kódu, nezbytného pro multiplayerový mód, který v této akci dominuje. Navíc byly vypuštěny i nějaké nové screenshoty, které můžete vidět v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Děj Söldner: Secret Wars se bude odehrávat ve velmi blízké budoucnosti, v roce 2010. Hráči se ocitnou v roli velitele speciální jednotky složené z několika dobře vyzbrojených vojáků, lehce obrněných vozidel helikoptér a tzv. VTOL letadel. Mise, na které budete vysíláni budou různé a prostředí, do jakého se v jejich rámci dostanete, bude velice realistické - střídání dne a noci, efekty počasí, změny ročního období, apod. Neméně realistické budou i zbraně, jež obdržíte. Jak jsme již naznačili výše, hra je především navržena pro hru více hráčů. Servery budou podporovat až 32 hráčů, některé speciální dokonce až 128 hráčů. Vydání Söldner: Secret Wars očekáváme na přelomu léta a podzimu tohoto roku.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.